טיפולי פנים – שיטות מתקדמות של טיפול פנים

חשיבותם של טיפולי פנים

טיפול פנים זהו אחד מטיפולי הקוסמטיקה העתיקים והנפוצים ביותר.
ישנן עדויות רבות לשימוש בתכשירי אסטטיקה לעוד הפנים על פני אלפי שנים. לטיפולי פנים ככלל יש שני שימושים, הראשון הוא בשימור וטיפוח עור הפנים, השימוש השני הוא טיפול בבעיות נקודתיות כמו אקנה, קמטים, כתמי עור ועוד. הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת כיום שילוב של טיפול פנים בעזרת תכשירים ומכשירים שונים אשר מייעלים את עבודתה של הקוסמטיקאית.

קראי המלצות של לקוחות

סוגים של טיפולי פנים 

כאמור, טיפול פנים יכול להיות בגדר טיפול נקודתי ויכול להיות גם לצורכי שימור, אסטטיקה ואפילו פינוק והנאה – בייחוד אם הטיפול כולל עיסוי פנים מרגיע.

הטיפולים הנפוצים שקיימים הם טיפול מותאם סוג עור, טיפול פילינג, עיסוי פנים, טיפול מסיכות, טיפול עיניים, ליפטינג פנים, טיפולי הסרת שיער הפנים, אקנה וקומדונים, אנטי אייג'ינג ועוד.

חשוב לציין כי בנוסף לערך שלהם בהתמודדות עם בעיות עור, מדובר גם בטיפול מונע. הקפדה על בריאות עור הפנים תבטיח עור בריא ותעכב את הזדקנותו.

בעת ביקור אצל הקוסמטיקאית, תחילה עליה לאבחן את סוג העור והבעיה ורק לאחר מכן יש להתאים טיפול, שלרוב יתחיל בניקוי ראשוני של העור, ריכוך העור, ביצוע פילינג להסרת שכבות העור המיותרות, מריחת חסם שמש ולאחר מכן מסיכת פנים. כדאי לציין שטיפולי פנים אינם נחלתן של נשים בלבד ורלוונטיים גם לגברים.
.
תכשירים המשמשים לטיפולי פנים

עור הפנים שלנו מהווה משקל וחשיבות רבים באיך הפנים שלנו נראות, לכן יש להקדיש תשומת לב רבה להתאמת הטיפול וסוג החומרים המשתמשים בהם לצורך טיפולי פנים.

ההמלצה הגורפת היא להקפיד על שימוש בחומרים טבעיים בלבד, יחד עם זאת, ישנם תכשירים המבוססים על חומרים כימיים והם מוכיחים את ייעילותם, בשימוש נכון ומקצועי על ידי קוסמטיקאית.

שימוש בתכשירים אלו עלול לעורר מגוון תופעות לוואי אם אינו מתבצע בצורה זהירה ומקצועית – כמו גירוי של העור, פריחה, אדמומיות וכדומה. במור קליניק שמים דגש של שימוש בתכשירים בטיחותיים ויעילים, שפותחו בשיטת ד"ר קליין.

טיפולי פנים בבית

טיפול פנים אינו מוגבל לביקור אצל קוסמטיקאית בלבד ושימור עור הפנים זוהי פעולה שניתן לעשותה גם באופן עצמאי בבית בעזרת תכשירי קוסמטיקה.

צמיחתו והיקיפו של שוק הקוסמטיקה מעמיד סטנדרטים לאיכות, אשר כל חברה שמכבדת את עצמה אמורה לעמוד בהם. לא כדאי להתפתות ולחשוב שהמוצר היקר ביותר הוא המוצר האיכותי ביותר שכן כל מוצרי הקוסמטיקה מיוצרים בשיטה דומה כאשר מוחדר לתכשיר חומר פעיל בכמויות מאוד קטנות.

הבדלי המחירים הם ככלל תוצר לוואי של שיווק ולא של איכות וכשאנו משלמים מחיר גבוהה על תכשיר קוסמטיקה, אנחנו בדרך כלל משלמים אותו עבור העטיפה והמותג ולא בהכרח עבור איכות גבוהה יותר.

מגוון המוצרים הקוסמטיים הקיימים היום בשוק הינו רחב מאוד ונותן מענה למגוון של צרכים החל מתחליבי ניקוי העור ועד לתכשירי לחות, הבהרת העור, מילוי קמטים וכן הלאה.

לפני ביצוע טיפולי פנים ביתיים, מומלץ להתייעץ עם קוסמטיקאית מקצועית ולבצע את הטיפול על פי הנחיותיה ובאמצעות התכשירים שהותאמו על ידה לצרכיו הייחודיים של עור פניך.

 

התקשרי עכשיו!!!   052-8705343

 

טיפולי פנים כוללים רפלקסולוגיה במתנה!!!

תמונה של אישה