טקסט כתום \ אדום

טיפול בקמטים באמצעות קור

אני אוהבת לתאם ציפיות בתור קוסמטיקאית וותיקה, הבשורה הטובה היא – כן תוכלי להיראות בת 40 בעזרת טיפול מתאים.

מדע הקוסמטיקה התקדם ומתפתח בצעדי ענק. נוצרו טכנולוגיות פורצות דרך בתחום האסתטיקה בכלל ובתחום הצערת העור בפרט. היום את יכולה להאט את תהליך הזדקנות עור הפנים ולהיראות כמו שאת מרגישה.

עוד לא יצא לי להכיר מישהי ששמחה להזדקן. אולי יש, כן? אבל לי עוד לא יצא להכיר אותה. הקמטוט הראשון מופיע אי-שם לקראת גיל 30, כמו פרומו לאלה שעומדים להגיע מיד אחריו…את מדפדפת במגזין נשים אקראי ועשרות מודעות פרסומת, עם קרמים כאלה ואחרים, לוכדות אותך ומבטיחות לאישה בת 50 להיראות בת 20.

לקריאת המלצות מלקוחות

טיפול בקמטים בקור – מה זה, בעצם?

 

חברת דרמוליין (dermoline) הצרפתית מתמחה בשימוש בקור אלקטרוני מיוצב, עבור טיפולים אסתטיים. דרמוליין המציאה קונספט מהפכני של טיפול בהזדקנות העור ולחלוח העור, שמתחיל בטכנולוגיית הקור, וממשיך בסדרה של מוצרים מיוחדים המיוצרים בקור.

עיקרון הקור האלקטרוני, המיוצב על חמש מעלות צלזיוס, גורם להיצרות ולהרחבה של כלי הדם התת עוריים, פעולה המכונה קריופורזה (cryophorese) – החדרה באמצעות קור, שהיא מעין פעולת שאיבה שמאפשרת לשפר את החדירה של החומרים הפעילים.

 

הטיפול בשיטת הקור היא טכניקה של קריוטרפיה שהותאמה לטיפולים קוסמטיים. השימוש בקור על העור גורם להיצרות נימי הדם, ולאחר מכן ישנה התרחבות של כלי הדם, כך שצמצום והרחבה לסירוגין גורמים לתנועה של כלי הדם. תנועה זו גורמת לסדרה של הרחבות כלי דם רצופות וחזקות, ומאפשרת ספיגה וקליטה טובה יותר של תכשירים קוסמטיים.

 

מהלך הטיפול המלחלח בהנשלה, שימוש בזונדה, שמפזרת את הקור על-מנת לאפשר לחומרים הפעילים לחדור פנימה באמצעות סידרת מוצרים מיוחדת.

התוצאה- הבהרת גוון העור, סילוק נפיחויות בעור (בעיקר באזור הכפל מהאף לזוויות הפה) ועור ממוצק.
לסיכום, טיפול בקמטים באמצעות קור הוא טיפול נוח, בטוח, יעיל ולא פולשני. התוצאות המושגות הן נפלאות וכך גם התחושות של הלקוחה אחרי טיפול. הקמטים מתמוגגים, העור מתמצק והלחות מתאזנת.

יש קור ויש אינפרא אדום!

טיפול בקור אינו היחיד שנותן מענה לנושא טיפול בקמטים. אינפרא אדום הוא טיפול נוסף שמאפשר למטופלת לקבל ערך מוסף גדול. אינפרא אדום הוא טיפול שמביא להתכווצויות; להמסה של הצטברויות של פיגמנטים; למתיחה של העור; ליצירת מרקם אחיד, רענן ובהיר, ולעיבוי סיבי הקולגן. טיפול אינפרא אדום מסייע גם להגברת הגמישות של העור; לחידוש תהליכי יצור הלחות הטבעיים של העור; ולריפוי פצעונים, סימני אקנה וצלקות. בקיצור, אין מה לומר,לאחר טיפול אינפרא אדום העור ייראה חיוני, יפה ובריא.

 

טיפול בקור בשיטה הצרפתית וטיפול אינפרא אדום לטיפול בקמטים במור קליניק – את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול אינפרא אדום ולטיפול בקור להצערת העור במכון הקוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.

 

לשאלות נוספות ו/או התייעצות התקשרו: 052-870-5343