מיקרובליידינג – שיטת השערה, התשובה המושלמת לגבות שלך

 

אחד הדברים שממש לא ניתן להתעלם מהם כשמביטים בפניו של אדם הן הגבות שלו. הן ממש כמו מסגרת שמעצבת את הפנים, לא ניתן לטשטש אותן כמו שעושים עם כתם בפנים או פצעון סורר, לא ניתן לתחום אותן בעפרון כמו בליפסטיק לשפתיים ומה שנשאר הוא לדאוג שהן יהיו מטופחות ומסודרות.

אבל מה קורה אם יש לכן גבות דלילות, עם רווחים בתוכן, ממש "קרחות קטנות"? מה קורה אם יש לכם צלקת קטנה בדיוק באזור הגבה?

יש פתרון שהוא כל כך נעים, אסתטי וקל לביצוע, שפשוט חבל לא להכיר אותו.

יופי של שיטה

לעצב את הגבות זו מיומנות שלא עוסקת רק במריטת השערות העודפות וניקוי האזור. עיצוב נכון של הגבות מתחשב במבנה הפנים, מתאים אותן למבנה העיניים והמרחק ביניהן ויוצר מסגרת עדינה ויפה שיוצרת מראה אחיד ונקי.

כל מי שסובלת מגבות דלילות מכירה את טכניקת האיפור הקבוע שתפקידו למלא את המקומות הדלילים בצבע שיהיה קרוב עד כמה שניתן לצבע השרה, או במילים אחרות, מעין קעקעו באזור הגבה.

מיקרובליידינג-שיטת השערה, מביא בשורה אחרת, בטוחה וקלה לביצוע, שלא נעשה בה שום הליך פולשני או מכאיב והשיטה עוסקת בעצם במילוי המקומות הדלילים באמצעות ציור של שערות הגבה, אחת אחרי השנייה, במדויק, ביסודיות ובאופן שהתוצאה נראית הכי טבעית שיש ושתמשיך את השער הטבעי של הגבה.

הטכניקה עוסקת בשימוש במחטים חד פעמיות ודקיקות להפליא. יש מספר סוגים של מחטים כאשר כל אחת מהן משמש לסוגי שיער שונים, זאת מאחר ושיער הגבות שונה מאשה אחת לאחרת, כך גם הצבע והעובי שלה. לאחר שנבדק כיוון צמיחת השערה והנתונים האחרים, כמו צפיפות השערה והעובי שלה, מתחילים במילוי. נכון יותר, בציור.

עם המחט העדינה והדקיקה שהותאמה לסוג הגבה והמאפיינים שלה, מתחיל הליך של ציור בחלקים הדלילים והחשופים. במהלך ציור השערה מוחדר פיגמנט הצבע, כך שבסוף התהליך תהיה הטמעה מושלמת, אחידה ונקייה של השערה. באופן זה ניתן גם לעבודת את הגבות, להאריך אותן וכל דבר שיסוכם מראש עם הלקוחה.

קל לביצוע עם תוצאות נהדרות שיטת השערה

מאחר והדיוק הוא מרבי, נוצרת גבה לא פחות ממושלמת ובעלת מראה טבעי לגמרי. השליטה במחטים היא אבסולוטית מאחר ובניגוד למחט חשמלית רוטטת, בה ניתן, באי שימת לב לחלקיק שניה אפילו, לאבד את השליטה ולייצר קו לא אחיד, כאן אין סיכוי כזה.

אין צורך להיות בעלי ידע בקעקוע מאחר ולא מדובר בקעקועים. חשוב רק לזכור לוודא שהקוסמטיקאית שלכן מכירה היטב את השיטה, התמחתה בה, יש לה חוש מפותח לאסתטיקה ויש לה את הידע והכלים הדרושים כדי לייצר עבורכן מילוי שמתאים במדויק לכל נתוני שער הגבות שלכן.

עכשיו, עם כל אירועי הקיץ בהם אתן רוצות להיראות במיטבכן, עם השיער האסוף בגלל החום הכבד, שחושף את כל תווי הפנים שלכן, זה בדיוק הזמן לעשות היכרות נעימה עם שיטת המיקרובליידינג, וליהנות מגבות מושלמות, יפות ואסתטיות.

 

 

לייעוץ ללא התחיבות התקשרו עכשיו: 052-8705343

הרב שלינקה 3 נחלת יהודה, ראשון לציון

תמונה של אישה