הסרת שיער באינפרא אדום – גם למי שמתביישת

נשים רבות מתמודדות עם שיעור יתר באיזורים שונים בגוף, תופעה שעל אף שכיחותה הרבה גורמת לחוסר ביטחון עז בקרב חלק מהן. הדרך שרובן בוחרות לשם טיפול בתופעה הוא הסרת שערות, תהליך שבדרך כלל כרוך בכאב, הוצאות כספיות גדולות, והחלק הכי גרוע הוא שצריך לחזור עליו באופן עיתי, בהתאם לסוג הטיפול הנבחר.

למרבה המזל, הקידמה הביאה עימה מספר פתרונות טכנולוגיים נהדרים למצב זה של שיעור יתר, אשר בניגוד לכל השיטות המיושנות, מסירים את השיער לצמיתות, ובעצם פוטרים את המטופלות מהמטרד הזה אחת ולתמיד. השיטה הפופולרית והיעילה ביותר של הסרת שיער לצמיתות היא הסרת שיער באינפרא אדום , אשר עליה נרחיב בכתבה זו.

הסרת שיער באינפרא אדום – איך זה עובד?

הסרת שיער באינפרא אדום מתבצעת באמצעות מכשיר מיוחד, אשר מכוון קרן אור ישירה לשורש של כל שיערה, וקרן אור זו מחממת את הזקיק עד שהוא נשרף, ובדרך זו בעצם מחסלת את השיערה. קרן האור, שבה משתמשים בעת הסרת שיער באינפרא אדום היא לא קרן רגילה, כמו זו הנהוגה בטיפול הסרת שיער בלייזר, אלא בעצם מורכבת ממספר גלי אור באורכים שונים, אשר לאחר מחקרים רבים נמצאו כמתאימים ויעילים ביותר להסרת שיער.

היתרון הגדול של הסרת שיער באינפרא אדום על פני כל השיטות האחרות, הוא שטיפול הסרת שיער באינפרא אדום אינו כואב, ומאפשר למטופלת לחזור לשיגרה מיד עם סיומו. דבר זה חשוב במיוחד במקרה שבו נשים מובכות להודות שהן עברו טיפולי הסרת שיער, והיעדרות תופעות הלוואי של הסרת שיער באינפרא אדום הופך טיפול זה למושלם עבורן.

הסרת שיער באינפרא אדום – לאילו מקומות זה מתאים?

אורכי הגל השונים, שמשולבים בתהליך של הסרת שיער באינפרא אדום , הופכים אותו ליעיל כנגד סוגים רבים של שיערות. כמו כן, בתהליך של הסרת שיער באינפרא אדום , יחד עם קרן האור, מופעל מנגנון מיוחד שמקרר את העור ושומר עליו מפני כוויות. דבר זה הופך את הטיפול למתאים גם לאיזורים רגישים.
לנוכח שתי הסיבות הללו, הסרת שיער באינפרא אדום היא טיפול שניתן לעשות כמעט בכל מקום בגוף – החל באיזורים ה"רגילים" כגון רגליים, ידיים ומפשעה, וכלה בהסרת שיערות מהגב, הבטן והפנים.

הסרת שיער באינפרא אדום – למה זה כדאי לי?

אם קראת את כל הכתבה ועדיין לא השתכנעת, ודאי תשמחי לשמוע, כי הסרת שיער באינפרא אדום היא לא רק תהליך יעיל וחסר כאבים, אלא מדובר בתהליך שהוא קצר יחסית לטיפולי הסרת שיער אחרים וחשוב מכך – זול יותר (בעיקר כאשר מחשבים את העלות המצטברת של ביקורים חודשיים אצל הקוסמטיקאית).
בעצם, הסרת שיער באינפרא אדום היא הדרך המושלמת להיפטר משיער בכל מקום, ובייחוד באיזורים שאת מפחדת כל כך לחשוף. ללא ספק, הסרת שיער באינפרא אדום תביא לשיפור משמעותי באיכות החיים שלך.

טיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קליניק – את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.

אני נמצאת ברחוב הרב שלינקה 3 נחלת יהודה, ראשון לציון 052-8705343

תמונה של אישה