טיפולי יופי – מי צריכה את זה בכלל?

האם אתן מאלו המאמינות כי מי שנולד יפה התברך? ובכן, זה בהחלט נכון, ומבט קטן מסביב יגלה לנו כי אותן נשים שהתברכו ביופי הן לרוב מאושרות, מפורסמות ומצליחות יותר, אבל היום גם מי שלא נולדו מבורכות,( ובינינו- רובנו כאלו), יכולות לעבור טיפולי יופי שישפרו את המראה ואת ההרגשה בצורה ניכרת.

מהם טיפולי יופי ומי זקוקה להם?

ודאי תשמחו לדעת כי טיפולי יופי אינם רק איפור ותסרוקת, כי אם מכלול שלם של אפשרויות שונות, שנועדו לשפר ולרפא את המראה החיצוני, ולגרום לנו להיות בריאות, לחייך ולהרגיש טוב עם עצמנו.

ניתן לחלק טיפולי יופי לשני סוגים: הראשון הוא טיפולי יופי שיש בהם צורך רפואי, כגון טיפולי אקנה או עיסויי גוף כנגד כאבים, והשני הוא טיפולי יופי שהם יותר בגדר מותרות ופינוק, ואין להם תכלית רפואית, כמו איפור קבוע, הסרת שיער וכן הלאה. לפיכך לא נוכל לקבוע מי זקוקה לאותם טיפולי יופי, אך נוכל בוודאות לומר כי כל אחת, ללא הבדלי גיל, דת ומעמד, תוכל למצוא טיפולי יופי שהיא מעדיפה, כאלו שיעשו לה טוב על הנשמה ויגרמו לה להיראות יותר טוב.

אילו טיפולי יופי תוכלו למצוא?

כיום מגוון טיפולי היופי הוא אינסופי וגם בזמן כתיבת שורות אלו, וודאי נולד לו סוג חדש של טיפולי יופי, שיהווה את הצעקה האחרונה. ננסה לפרט מעט על טיפולי יופי שונים:

טיפולי יופי של איפור קבוע, המתבצעים בשיטות שונות בגבות, בשפתיים ובעיניים ללא כאבים.
טיפולי יופי של קוסמטיקאית, הנוגעים בעיקר למצב עור הפנים, כגון טיפולי יופי כנגד סבוריאה, החדרת לחות, פילינג רפואי, טיפול בקמטים וכן הלאה.

טיפולי יופי הכוללים עיסוי של הפנים, הזרמת דם ויצירת מראה צעיר יותר כולל טיפולי יופי של אנטיאייג'ינג.
טיפולי יופי לגוף הכוללים סוגים שונים של עיסויים, רפלקסולוגיה וטיפולי כאב.

טיפולי יופי של הסרת שיער מהגוף ומהפנים במגוון שיטות כגון אפילציה, אינפרא אדום וכן הלאה.
טיפולי יופי כנגד אקנה בשיטות שונות כגון פילינג, אינפרא אדום ועוד.

טיפולי יופי של שיזוף בהתזה ללא טיפת שמש למען השגת המראה השזוף המושלם.

איך תדעו באילו טיפולי יופי לבחור?

אם אתן סובלות מבעיה רפואית חלילה, הרי שנתאים, לכן טיפולי יופי ספציפיים, שמטרתם היא רפואית. ואם אתן מעוניינות לקבל או להעניק טיפולי יופי לעצמכן או למישהי אחרת לשם הפינוק והתרוממות הרוח, הרי שהשפע הוא אדיר, ורק קוסמטיקאית מקצועית תדע להתאים נכון בין טיפולי יופי ובין האישה שעומת מולה, ותעניק לה חוויה מושלמת ושביעות רצון מהתוצאות.

טיפולי יופי במור קליניק – את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפולי יופי במכון הקוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.

תמונה של אישה