הורדת שיער במפשעות בלייזר או באינפרא?

 

יש מספר תחומים בחיינו שהם בגדר חובה שיש לבצע, מתוך תחושה כי אין מנוס ואי אפשר להימנע מכך למרות הסיכונים, הכאבים והמחיר שניאלץ לשלם. עד היום הורדת שיער במפשעות הייתה אחד התחומים הללו, אך היום למעשה כבר ניתן למצוא שיטות איכותיות של הורדת שיער במפשעות ללא סכנה או כאבים.

הורדת שיער במפשעות – כל הדרכים, כל הסכנות

נראה כי אין ויכוח בנוגע לצורך לבצע הורדת שיער במפשעות עבור נשים, בעוד שכל אחת מאיתנו בוחרת לעצמה את הגבולות האדומים ואת כמות הורדת שיער במפשעות שנראית לה, המכנה המשותף לכולנו הוא הורדת שיער במפשעות כלשהי, על מנת לחשוף את קו הביקיני, להסתובב בבגד ים בבריכה או בחוף הים, וכן על מנת להרגיש נוח בחדרי חדרים כשאנחנו עם תחתונים או בלעדיהם. אך יחד עם ההסכמה הגורפת בדבר הנחיצות של הורדת שיער במפשעות ברור כי מדובר באקט כואב ולעיתים מסוכן, שכן האיזור העדין של המפשעות הוא איזור ששופע עצבים, העור שבו עדין למדי וסף הכאב שלנו למגע באיזור זה הוא על פי רוב נמוך יותר מאיזורים אחרים.
ישנן שיטות מגוונות של הורדת שיער במפשעות החל מגילוח, דרך קרמים של הורדת שיער במפשעות שפעולתם דומה, עבור באפילציה וכן הלאה, לכל אחת מהשיטות הללו יתרונות וחסרונות וכן שלל תופעות לוואי כמו אדמומיות, הופעת שלפוחיות, צמיחת שיערות פנימה לתוך העור וכן הלאה, אך כיום מקובל להסתכל על 2 שיטות של הורדת שיער במפשעות הלייזר והאינפרא.

הורדת שיער במפשעות בלייזר מול אינפרא- ראש בראש

הורדת שיער במפשעות בלייזר הפכה לשיטה פופולארית למדי בשנים האחרונות, אך היא לא חפה מסכנות. בתהליך של הורדת שיער במפשעות בלייזר, פוגעות קרני הלייזר בשורשי השיער ומשמידות אותו והתחושה שנוצרת בעת הטיפול היא של כוויה או שריפה במקום, כלומר מדובר בשיטת הורדת שיער במפשעות שכרוכה בכאב ובסיכון לא מועטים. לעיתים קרובות נדרשת פעולה כמו אלחוש מקומי בעזרת משחה, או הזרמת אוויר קר אל המקום על מנת לבצע את הטיפול. הסכנות הטמונות בשיטה זו הן סכנות של פגיעה בפיגמנט, כוויה וצילוק של האיזור העדין כל כך גם ככה.
לעומת זאת הורדת שיער במפשעות בעזרת אינפרא אדום היא שיטה שמתבססת על קרני האינפרא, בעלות התדרים והאורכים המשתנים, אשר פחות ממוקדות ומרוכזות בעור ולכן גם פחות הרסניות ואינן מכאיבות. במהלך טיפול הורדת שיער במפשעות בעזרת אינפרא אדום פוגעות הקרניים בשורשי השיער, מחלישות ומדקקות אותו, ובהדרגה גורמות לו לצמוח פחות ופחות ולעיתים אף להיעלם כליל. תהליך של הורדת שיער במפשעות בעזרת אינפרא אדום אינו כואב, אינו כרוך בסיכון ואין לו תופעות לוואי, למעט התוצאות החלקות שלאחריו.
לפרטים נוספים התקשרו ליהודית, הרב שלינקה 3 נחלת יהודה, ראשון לציון 052-8705343

Leave a comment