למה דווקא עכשיו מופיעים פצעי אקנה?

אתם חשבתם שכבר מזמן עברתם את גיל ההתבגרות שלכם – והנה לפתע צצים להם שוב פצעי אקנה, ואיתם גם הסכנה להופעה של צלקות אקנה. אז למה פתאום, אחרי גיל 30, הפצעים הללו חוזרים?
חשוב לציין שאם אתן נשים, אתן באופן טבעי חשופות יותר למצב של צלקות אקנה. מכיוון שהאקנה נגרם משינויים הורמונאליים, ובגוף האישה בכל רגע יש שינוי כזה – החשיפה היא הרבה יותר גבוהה. ברגע שמופיע פצע אקנה, נסו לחשוב מה שיניתן לאחרונה באורח החיים שלכן – האם עברתן להשתמש בגלולות חדשות למניעת היריון? האם הפסקתן לעשות שימוש בגלולות אלו? האם נכנסתן להיריון? האם ילדתן? כל אלו תהליכים שגורמים לשינויים הורמונאליים מקיפים בגוף האישה, ולכן עלולים בהחלט להביא איתם גם הופעה של צלקות אקנה.
גם לגברים זה קורה
נכון שהנשים אולי חשופות יותר להופעה של האקנה, אבל זה לא אומר שאצל הגברים התופעה לא מתרחשת כלל. בדרך כלל, אצל הגברים לאחר גיל ההתבגרות, הדבר נובע משינויים קיצוניים יותר באורח החיים. לדוגמה, טיפולים הורמונאליים שונים שהייתם צריכים לעבור. אם לאחרונה הייתם במצב של מתח או חרדה, זה משפיע גם על ההורמונים בגוף שלכם, ובהחלט יכול לגרום להופעה של פצעי אקנה.
למה בעצם חשוב להבין כל כך את הסיבה להיווצרות האקנה? משום שחשוב להבין, שאקנה היא לא קללה משמיים – מדובר בתהליך תגובה טבעי של הגוף לשינויים הורמונאליים שונים. בגלל זה, גם הטיפול שצריך לתת לגוף לא צריך להיות דווקא קיצוני כל כך, אלא כזה שיעזור לגוף ויתמוך בו בתהליך ההתמודדות שלו נגד האקנה. בשל כך ההמלצה היא לסבן את עור הפנים ולנקות אותו, על מנת לעודד אותו למנוע הופעה נוספת של האקנה.
כמו כן, שיטה יעילה מאד לטיפול נגד האקנה, היא הטיפול באמצעות קרן אינפרא אדום. בשיטה זו, אפשר לעזור לגוף להתמודד עם הופעה של צלקות אקנה, ולמעשה להעלים אותן בצורה מהירה יחסית לשיטות האחרות. חשוב לציין, כי אינפרא אדום לא כוללת שינוי הורמונאלי בתוך הגוף, ולא מתערבת בכל מיני תהליכים פנימיים. מה שקרן האינפרא אדום עושה הוא פשוט לאפשר לעור הפנים לקבל יותר חמצן – על מנת שהוא יוכל להעלים את האקנה ביותר יעילות.
מור קליניק מבצעים עבורכם טיפול מושלם
אם אתם רוצים לעבור טיפול אינפרא אדום עבור עור פנים חלק ונעים, מומלץ שתפנו כבר עכשיו אל מור קליניק – מכון קוסמטיקה המתמחה בטיפול בשיטת אינפרא אדום. במרכז של מור קליניק מבצעת יהודית מורי טיפולים מתקדמים במיוחד נגד פצעי האקנה השונים, היכולים להביא אתכם לתוצאות טובות מאד בזמן קצר. כמו כן, יהודית תמליץ לכם על שימוש בתכשירים קוסמטיים שונים, ואף תשמח לייעץ לכם על טיפול רפואי שכדאי לכם לבצע במידת הצורך – הכל על מנת שעור הפנים ישוב לקדמותו. בואו לקבל את הטיפול הטוב ביותר, המקצועי והמסור ביותר – ב"מור קליניק
הרב שלינקה 3 נחלת יהודה, ראשון לציון 052-8705343 ליהודית