עור שמן – טיפים לטיפול בו

 

עור שמן והטיפול בו

עור שמן יכול להפוף לעור בעייתי מכיוון שזקיקי השומן מייצרים יותר מדי חלב המתפשט על פני העור ונותן לו מראה שמנוני ומבריק. ייתר שומן על פני העור סותם את נקבוביות העור ועור הפנים נעשה מחוספס, בעל מראה לא אחיד ובעל נקבוביות גדולות.
במצב זה נוצרים על פני העור מיני נגעים האופייניים לסוג של עור שמן כמו ראשים שחורים וראשים לבנים היכולים בנקל להפוך לפצעים ודלקות בעור.
אולם, אם זה מנחם במשהו עור שמן הוא העור שהכי פחות נוטה להתקמטות בגילאים מבוגרים.
קראו המלצות

איך מטפלים בסוג עור שמן ?

ניקוי רב במהלך היום בתכשירים מאוזנים, לא על בסיס אלכוהול המייבש את העור וורם לייתר גירוי בעור. אם משתמשים בתכשירי ניקוי מאוזנים ומתאימים אין חשש שתיגרם התייבשות לעור, וכך עור הפנים יהיה פחות מבריק וייראה פחות שומני.
טפול בפילינג מומלץ מספר פעמים בשבוע לסוג עור שמן. הוא מנקה את העור ביסודיות ומסיר את התאים המתים וגורם להתחדשות העור ולפינוי פסולת מן התאים.
חשוב מתן לחות לעור הפנים המתאימה לסוג עור שמן, זאת מהווה חוצץ בין זיהום האוויר לבין עור הפנים ומגנה עלינו.

איזה תכשירים חדשניים יש היום לסוג עור שמן ?

 

כיום ישנם קרמים המבוססים על חומצות אלפא הידרוקסיות. יעילות חומצןת אלה הוכחה על ידי מחקרים רבים.
חומצות אלה מפרקות את הדבק הבין תאי בעור וגורמות ליצירת עור חדש ומלבד זאת הן מדכאות יצירה של שומנים חדשים בעור וכל סוג של נגעים בעור האופייניים לעור שמן כמו ראשים שחורים או לבנים.

חשיבות ניקוי עור שמן אצל קוסמטיקאית

טיפול פנים אחת לתקופה אצל קוסמטיקאית, יגרום לניקוי עור שמן ביסודיות, ישמור על מצבו וימנע הופעה מחודשת של ראשים שחורים ולבנים העלולים להפוך לכתמים בעור הפנים ולצלקות רבות שנים.

לייעוץ לגבי טיפול בעור שמן התקשרו ליהודית  052-8705343