תכשירים קוסמטיים 

 

תכשירים קוסמטיים וטיפולי פנים, נשים שואלות אותי שאלות רבות לגבי הנושאים הללו.

אלה הן חלק מן השאלות שבוודאי יעניינו גם אותך.

אני קונה ומשתמשת בכל מיני תכשירים קוסמטיים יקרים – האם זה מספיק ? 

אנו מוצפים כל הזמן בפרסומות והצעות מפתות לרכוש תכשירים קוסמטיים יקרים. הרוב של תכשירים קוסמטיים הנמכרים ברשתות השיווק והפרפורמריות הם בבסיסם תכשירים קוסמטיים שלהם מוסיפים חומרים "פעילים" בריכוזים קטנים מאוד. עיקר התשלום מופנה לעיצוב האריזה ולפרסום המסיבי שמושקע במוצרים אלה.

אני מגיעה לטיפול פנים אחת ל-3 חודשים – זה לא אמור להספיק ?

במידה ואת צעירה ואינך סובלת מיובש, אדמומיות, עור לא חלק או אקנה, טיפול פנים אחת ל-3 חודשים כלומר אחת לעונה אמור להספיק בהחלט.

המציאות מלמדת אותנו שבשל התרבות בה אנו חיים, חוסר המודעות לשתייה, הזנחת העור, תזונה לא מאוזנת, ההורמונים המצויים בחלב וכן בחלק גדול ממוצרי הבשר ואפילו בשל זיהום האוויר גם בחורות ונשים צעירות זקוקות ליותר מכך, על אחת כמה וכמה נשים מבוגרות יותר.

למשל, האם יעלה על הדעת שנסתפק בטיפולים אצל רופא שיניים רק כאשר מתעוררת בעיה, אבל נזניח את צחצוח השיניים היום יומי? כל בדיוק עלינו לנהוג גם בשמירה על העור!!!

במה עדיף לי להשקיע : טיפולי פנים במכון או שימוש על ידי תכשירים קוסמטיים ? 

טיפול פנים הוא בעצם מעין "זריקת חיים" עבור העור, הוא שומר על הקיים ומונע הזדקנות העור, אולם אני דוגלת בכך שכאשר ישנה בעיה תקציבית, וההתלבטות היא בין מספר טיפולי פנים בשנה לבין רכישת תכשירים קוסמטיים שיסייעו לתחזוק העור באופן שוטף, הדבר הנכון לעשות יהיה לדאוג לתחזוקה שוטפת ויומיומית בבית, ולצמצם את מספר הטיפולים.

יש לך טראומה מטיפול פנים בעבר?

אפשר גם אחרת! אפשר לצאת לרקוד לאחר טיפול פנים או ללכת לאירוע חשוב עם עור רגוע וזוהר!

התקשרי עכשיו!!!   052-8705343

טיפולי פנים כוללים 30 דקות רפלקסולוגיה במתנה!!!

קראו המלצות
בהזמנת טיפול פנים בשיטת ד"ר דב קליין קבלי 30 דקות רפלקסולוגיה במתנה.
לייעוץ ללא התחיבות לגבי תכשירים קוסמטיים התקשרו ליהודית
052-8705343