שעווה במפשעה – לא נעים, לא נורא

שים רבות מתביישות מאד כאשר מדברים איתן על הסרת שיער בשעווה באזור קו הביקיני, או אם נהיה בוטים מעט – במפשעה. כולנו יודעים מהם האזורים הרגישים בגופה של אישה, אשר במקביל הינם גם הכי חשובים לה. הטיפול של הסרת שיער בשעווה באזור המפשעה גורם לנשים רבות לחוות מבוכה, בפרט כאשר הן הולכות לטיפול אצל מורטת מקצועית.

 

 

המצב הוא כמובן, שהמורטת, כמו כל בעל מקצוע אחר, ראתה כבר המון נשים במצבך. בתור מישהי אשר מתמחה בהסרת שיער בשעווה, בפרט באזורים אינטימיים למדי, אין לך כלל מה להתבייש ממנה. חשוב אף להבין שפתיחות ורוגע הינן מילות מפתח בכל הנוגע לאופן הסרת שיער בשעווה באזורים היותר רגישים בגופך.

 

הסרת שיער בשעווה – רק לא במחזור

 

 

כל אישה יכולה לגשת לטיפול מקצועי של הסרת שיער בשעווה באזור המפשעה. כל אישה, חוץ מאישה אחת – אישה בבעת מחזור חודשי. הסיבה לכך היא לא עקב אפליה חלילה או בעיות נידה. הסרת שיער בשעווה היא כמו שכולכן מכירות הליך מעט כואב, בוודאי מאד רגיש, ועל אחת כמה וכמה באזורים המאד רגישים בגופכן. כולכן יודעות ומכירות שאישה במחזור היא אישה רגישה יותר, הורמונאלית יותר ובאופן כללי – שמה לב לכל מגע בגופה. אם אתן במחזור – ותרו על הטיפול של הסרת שיער בשעווה, ודחו אותו בכמה ימים. אתן עלולות לסבול מכאב שיראה לכן איום הרבה יותר מכפי שהוא באמת.

 

 

בנוגע לנשים בהריון, כאן דווקא האופציה של הסרת שיער בשעווה כן עומדת על הפרק, לפחות בצורה חלקית. ככל שההיריון מתקדם, כך כמובן ההליך של הסרת שיער בשעווה נעשה מעט מורכב יותר בכל הנוגע לאזור המפשעה. בכל זאת, ניתן לבצע זאת ממש עד החודש האחרון להריון. בחודש התשיעי כן מומלץ לוותר קצת על הטיפול של הסרת שיער בשעווה, משום שהוא נעשה מורכב, ולהסתפק רק בגילוח. הרציונאל הוא שחשוב בהחלט להגיע מטופחת לחדר הלידה, אולם רצוי בכל זאת לנהוג במשנה זהירות.

 

קצת התחשבות במורטת

 

 

הסרת שיער בשעווה הינה הליך לא רק לעצמך אלא גם למי שמבצעת את הטיפול (חשוב לציין במאמר מוסגר כי רצוי מאד לא לבצע הסרת שיער בשעווה באזור המפשעה בעצמך. עדיף ללכת לגורם מקצועי ומיומן). קחי בחשבון כי הקוסמטיקאית עובדת מול אזורים אינטימיים, לחים וסגורים, וכאשר היא עוסקת במלאכה של הסרת שיער בשעווה רצוי להתחשב בה. השתדלי להתקלח לפני שאת יוצאת לטיפול של הסרת שיער בשעווה, או לכל הפחות לא לבצע פעילות פיזית מאומצת ממש לפני הפגישה.

 

 

אם תשמרי באופן תדיר על סביבה נקייה ומטופחת, אנו מבטיחים לך כי הטיפול של

 הסרת שיער בשעווה במשפעה יהיה נעים, לא מביך, אפקטיבי ואולי אף מהנה.

הסרת שיער בשעווה במור קליניק – את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער בשעווה באווירה נעימה, רגועה ומפנקת במכון קוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום האסתטיקה, הטיפוח והיופי.