הסרת שיער לצמיתות באינפרא אדום – כבר לא חלום

כיום יותר ויותר אנשים בוחרים טיפול של הורדת לצמיתות באינפרא אדום. אתם אולי שואלים את עצמכם מה הופך את התהליך של הורדת שיער לצמיתות באינפרא לכ"כ יעיל, ומדוע בכלל אנחנו מעיזים לשים את המילה "לצמיתות"?

 

 

ובכן, הורדת שיער לצמיתות באינפרא אדום כשמה כן היא- השיטה הטובה והבטוחה ביותר להסרת השיער מהיותר מהגוף שלכם. התהליך של הורדת שיער לצמיתות באינפרא הינו תהליך פשוט, נעים, ללא תופעות לוואי, ולמעשה מהווה שיטה טובה, יעילה וזולה להעיף מהגוף שלכם כל זכר לשערות המיותרות.

 

ואיך זה קורה?

 

 

כיצד מתחיל התהליך של הורדת שיער לצמיתות באינפרא אדום? התהליך הזה הינו פשוט נעים, וקצר – מדובר בסדרת טיפולים בין 10 ל12 טיפולים אשר אינם ארוכים כלל. טיפול ממוצע אשר יוביל לתוצאה של הורדת שיער לצמיתות באינפרא, הינו באורך של כחצי שעה.

 

 

כך ניתן לגרום לתהליך של הורדת שיער לצמיתות באינפרא, ממש כחלק מסדר היום שלכם! אפשר לצאת לאכול בקניון ואז לעשות שופינג – ואז ללכת לטיפול, ולחזור אל שגרת היום – אל העבודה, הבילויים, הילדים, ועוד ועוד.

 

 

הורדת שיער לצמיתות באינפרא אדום הינה שיטה הרבה יותר בטוחה ויעלה מאשר הסרת שיער בלייזר. זאת משום שהלייזר גורם לצלקות, תופעות לוואי, פוגם בעור המטופל, והינו אף טיפול יקר יותר. לעומתו, הטיפול של הורדת שיער לצמיתות באינפרא אדום הינו טיפול זול יותר – ויעיל יותר! הורדת שיער לצמיתות באינפרא הינה שיטה אשר מתבססת על קרני אור, ולכן תופעות הלוואי הן מינוריות עד לא קיימות.

 

 

לאחר הטיפול של הורדת שיער לצמיתות באינפרא חשוב לשמור על כמה כללים כדי שהטיפול יהיה יעיל – וגם לצמיתות.

בכדי שהתהליך של הורדת שיער לצמיתות באינפרא אדום יהיה יעיל עלינו לדאוג להתלבש בצורה מרווחת באזור אשר עבר טיפול – זה הזמן להיפרד לתקופה קצרה מהג`ינסים הצמודים למיניהם ולתת לעור הזדמנות לנשום.

בנוסף, לאחר הטיפול של הורדת שיער לצמיתות באינפרא, חשוב לא לחשוף את האזור הנגוע לשמש.

 

ואיך זה ממשיך?

 

 

לאחר שתעברו את הטיפולים הראשוניים של הורדת שיער לצמיתות באינפרא אדום תשימו לב כי השיער צומח – אולם בכמויות קטנות הרבה יותר, ובנוסף הוא פלומתי, רך ונעים למגע. בכדי לשמור על טיפול יעיל של הורדת שיער לצמיתות באינפרא, אל תתפתו לגלח את האזור עד הטיפול הבא.

אם תגלחו את הטיפול, ההליך של הורדת שיער לצמיתות

באינפרא יפגע אף הוא, משום שהשיער שיצמח מחדש יהיה נוקשה, ואז תאלצו לחזור כמה שלבים אחורה, וחבל.

 

 

תנו לשיער לצמוח מעט – אם השיער גם ארוך הטיפול של הורדת שיער לצמיתות באינפרא אדום הינו יעיל יותר משום שלאור יותר קל לתפוס את השערה.

לסיכום, הורדת שיער לצמיתות באינפרא אדום הינו הליך משתלם, נעים, יעיל, ללא תופעות לוואי – ואתם תצאו ממנו רק מרווחים ומרוצים!

 

הסרת שיער באינפרא אדום במור קליניק – את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור להסרת שיער באינפרא אדום במכון הקוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.