הסרת שיער לנשים – באינפרא אדום או בלייזר?

הסרת שיער לנשים באינפרא אדום והסרת שיער לנשים בלייזר הן שתי שיטות שמשתמשות באותם עקרונות לביצוע משימת הסרת שיער; הרס המלנין בזקיק השערה בעזרת אנרגיית חום, ובעקבות כך, מניעת צמיחת השערה מחדש. ההבדל בין שתי השיטות הוא באורך הגל של קרן האור המרוכזת, אותה מפיק המכשיר.

 

הסרת שיער לנשים בלייזר – על התהליך

 

 

במהלך הסרת שיער לנשים בלייזר, קרן האור מממוקדת בצורה מרוכזת וגבוהה מאד, ולכן השימוש והטיפול בה גורם לכאבים חזקים למדי, ובמקרים מסוימים עלולים להופיע אחרי הטיפול כתמי עור, גלדים וכוויות שנרפאים בחלוף מספר ימים.

 

 

תהליך זה דורש מספר לא מועט של טיפולים על-מנת להשיג תוצאות מקסימאליות, מספר הטיפולים הנדרשים משתנה מאדם לאדם, בהתאם לתוצאות הטיפולים ומידת התאמתו. כתוצאה מכך, עלותו גבוהה יחסית. תהליך הסרת שיער בלייזר נחשב מסוכן, ורק רופאים מורשים רשאים לבצע ולטפל.

 

הסרת שיער לנשים באינפרא אדום – איך זה נעשה?

 

כמו שאורך הגל שונה בין הסרת שיער בלייזר לזו המשמשת בתהליך אינפרא אדום, כך גם שונה כל התהליך. טיפול באמצעות הסרת שיער לנשים ע"י אינפרא אדום לא כולל כאבים עזים, ולכל היותר תורגש תחושת גירוי קל או עקצוץ. התהליך קל ופשוט, ולכן גם קוסמטיקאיות רשאיות לעבור הסמכה לביצועו, מה שמביא לכך שגם המחיר נמוך יותר. בשיטת אינפרא אדום אפשר לעבוד על שטחי גוף גדולים בזמן קצר יחסית, מכיוון שקרן אינפרא אדום מכסה שטח של כמה סנטימטרים בכל שנייה, ולכן מספר הטיפולים קצר בהתאם. הממוצע עומד על עשרה טיפולים של אינפרא אדום בתקופות קבועות.

 

אורך הגל בטיפול הסרת שיער ע"י אינפרא אדום, מאפשר גם לאנשים בעלי עור כהה להשיג תוצאות מצוינות. לא נרשמו כל עדויות לתופעות לוואי חמורות, וכיוון שעוצמת החום נמוכה יחסית, לא יופיעו כתמים או כוויות על העור לאחר טיפול אינפרא אדום ואין תלונות על תופעות לוואי .

 

כשאתן ניגשות למכון לצורך הסרת שיער לנשים בלייזר או ע"י אינפרא אדום, שאלו את המטפלת מהו הטיפול המתאים ביותר עבורכם, למצבכם הפיזי לפי גוון העור וצבע השיער וחוזקה.

 

חשוב מאוד לציין, כי שיטות אלה הנזכרות לעיל, אינן יעילות בטיפול בשיער בהיר, דק ופלומתי, משום שקרני האור אינם מסוגלות להבדילם משאר חלקי העור.

 

טיפול להסרת שיער לנשים באינפרא אדום במור קליניק – את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפולי אינפרא אדום במכון הקוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה הרפואית, האסתטיקה והיופי.