הסרת שיער באינפרא – מנפצים את כל המיתוסים!

  1. נשים רבות מאמינות כי
  2. הסרת שיער באינפרא אדום היא פעילות כואבת או לא נוחה, כאשר למעשה מדובר באחת הדרכים העדינות ביותר לבצע הסרת שיער. בניגוד לשיטות אחרות של הסרת שיער אין צורך באלחוש או הרדמה לפני טיפול הסרת שיער באינפרא והקרם היחיד שרצוי למרוח לאחריו הוא קרם הגנה נגד השמש.

 

  1. בעת טיפול הסרת שיער באינפרא ניתן לקבוע את הטמפרטורה ולווסת את החום בהתאם לרמת הנוחות שלך וכך להבטיח לך טיפול נטול כאבים, כוויות או תופעות לוואי.

 

  1. נשים רבות לא יודעות כי הסרת שיער באינפרא היא שיטה שעושה שימוש בקרניי האינפרא האדומות בעלות הגל הארוך, ממש כמו ברפואה ובמדע מזה מאות שנים, לצורך הסרת שיער וקבלת עור חלק ונעים למגע.

 

  1. גם אם ננסה ונתאמץ, לא נצליח להבחין בקרניים של המכשיר שבו מבצעים הסרת שיער באינפרא אדום, אלא רק לחוש בחום הנפלט מהן.

 

  1. הקוסמטיקה גילתה את הקסם של הסרת שיער באינפרא ומשתמשת בקרניים אלו גם על מנת לטפל אקנה.

 

  1. במהלך טיפול הסרת שיער באינפרא אדום מבצע המכשיר פעילות של החלשת זקיקי השערה, והופך את השיער לחלש, פלומתי ודליל למדי עד שהוא נעלם.

 

  1. סדרת טיפולי הסרת שיער באינפרא נמשכת מספר חודשים. בין כל טיפול הסרת שיער באינפרא אחד למשנהו, רצוי להמתין בין שבועיים לחודשיים על מנת לאפשר לקווצות שיער חדשות או רדומות לצמוח ורק אז להחליש ולדלדל אותן, ואף להעלים אותן לחלוטין.

 

  1. על פניו נדמה כי טיפול הסרת שיער באינפרא הוא יקר יותר מקנייה של סכין גילוח חדש, ממריחה של שעווה או סוכר על השיער או משימוש בקרמים מסירי שיער, אך למעשה אם נסתכל על התמונה הכוללת, הרי שבטווח הרחוק הצורך לבצע הסרת שיער באינפרא רק ילך ויקטן בהדרגה ובתקופות מסויימות אף ייעלם לחלוטין, מה שמאפשר לך חיסכון כלכלי אדיר ומשמעותי.

 

  1. כאשר את בוחרת לעצמך קוסמטיקאית מקצועית לביצוע טיפולי הסרת שיער באינפרא, חשוב מאוד שתקבלי את כל המידע, תרגישי בנוח, ותבטחי בהחלטה שביצעת!