הסרת שיער באינפרא מול הסרת שיער בלייזר

אם החלטתם שהגיע הזמן לשים קץ לשיער המיותר, לשעבוד הבלתי פוסק להסרת שיער ולתסכול עקב הצורך הקבוע לחזור עליה שוב ושוב, הגיע הזמן לשקול האם תרצו הסרת שיער באינפרא או הסרת שיער בלייזר, מה היתרונות ומה החסרונות של כל שיטה, ואיזו מהן תוכל לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר לאורך זמן, ולספק לכם את הגוף החלק והיפה עליו אתם חולמים, ללא הטורח של הסרת שיער סיזיפית כמו בגילוח, במריטה, בשעווה וכן הלאה.

 

הסרת שיער באינפרא או בלייזר- מה עדיף?

גברים ונשים רבים כיום מתלבטים בין הסרת שיער באינפרא או בלייזר, לכן הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד מהן שיטות אלו בדיוק, מה כוללת כל אחת, ומה ההבדלים ביניהן. חשוב לדעת כי הסרת שיער באינפרא וגם הסרת שיער בלייזר הן שיטות יעילות למדי, אך אף אחת מהן לא תוכל לספק לכם הסרת שיער לצמיתות, אלא לטווח ארוך בלבד. שתי השיטות, הן הסרת שיער באינפרא והן הלייזר, עושות שימוש בקרני העור על מנת להחליש את שורש השערה ולהפוך את השיער לדק יותר, לפלומתי ודליל ובמהלך הזמן גם להביא להשמדתו, כלומר לגרום לכך שהשורשים יפסיקו להצמיח שיער. גם הסרת שיער באינפרא וגם בלייזר מחייבות סדרה של טיפולים שלוקחת זמן, על מנת להגיע לתוצאות, ולא מדובר בפעילות קצרה של זבנג וגמרנו. בעוד שהשיטה של הלייזר עושה שימוש בגלים בעלי אורך אחיד, חזק וממוקד המתאים יותר לבעלי עור בהיר ושיער כהה, הרי שהשיטה של הסרת שיער באינפרא מתבססת על גלים באורכים משתנים, כך שהיא יכולה להתאים לגווני עור רבים ולגווני שיער רבים, ואף לאיזורים רבים יותר של הגוף.

 

הבחירה הטבעית: הסרת שיער באינפרא

לאחר שהבנו מהם קוי הדמיון בין הסרת שיער באינפרא ובלייזר, ראוי לעמוד על ההבדלים. בעוד שלייזר כרוך בכאבים, בתופעות לוואי כמו אודם בעור, תחושות עקצוץ ולעיתים גם כוויות קלות או בעיות פיגמנטציה, הרי שביצוע הסרת שיער באינפרא אינה כרוכה בכל סיכון או בכאבים. בנוסף, העלות של הסרת שיער באינפרא היא קטנה יותר מאשר הלייזר, וזהו יתרון בלתי מבוטל בימינו. הבדל נוסף הוא שאת הסרת השיער בלייזר יש לבצע תחת פיקוח רפואי של אחות או רופא, ואילו הסרת שיער באינפרא יכולה להתבצע בעזרת קוסמטיקאית המוכשרת לכך.

אנחנו במור קליניק, מומחים בביצוע הסרת שיער באינפרא לשלל לקוחותינו המרוצים והמרוצות, אשר נהנים לא רק מייעוץ מקצועי, מהימן ואישי, ומהציוד המתקדם ביותר של הסרת שיער באינפרא אלא גם מהתוצאות האיכותיות והחלקות ביותר המאפשרות לכל אחד ואחת ליהנות מגוף חלק ונטול שיער.