הסרת שיער באינפרא אדום מהידיים – הכי טוב, הכי יעיל, הכי משתלם  

נשים רבות סובלות משיעור יתר בידיים, ודבר זה גורם לעיתים קרובות למבוכה והססנות בחיי היום יום שלהן. רבות בוחרות להסיר שיער מהידיים בשיטות הרגילות והמוכרות, כמו גילוח ומריטה בשעווה, אך שיטות אלה הן בעלות פגמים רבים ולכן אינן מומלצות. גילוח, למשל, גורם לשיערות לצמוח עבות וכהות יותר, דבר שבעצם מחריף את הבעיה עוד יותר. במקרה של שעווה, מדובר בתהליך כואב במיוחד, ואשר גורם לעיתים לגירויים קשים בעור.

 

 

על מנת להתמודד באופן אופטימלי עם בעיית שיעור יתר בידיים, קיימות כיום מספר שיטות חדשניות, אשר הטובה בהן היא הסרת שיער באינפרא אדום .

 

הסרת שיער באינפרא אדום מהידיים – למה זה הכי טוב?

 

הסרת שיער באינפרא אדום מתעלה על כל שאר השיטות בשל יעילותה הגבוהה ויתרונותיה הרבים שיפורטו בהמשך.

הדבר הראשון שטוב בטיפול הסרת שיער באינפרא אדום מהידיים, הוא שמדובר בהליך שאינו כואב כלל, ואשר מאפשר לחזור לפעילות מלאה מיד לאחר הטיפול. דבר זה מתאפשר בזכות מנגנון קירור מיוחד, שקיים במכונות של הסרת שיער באינפרא אדום , אשר דואג לכך שמלבד זקיק השיערה, אף חלק של העור לא ייפגע מקרן האור של המכשיר.

 

 

הדבר השני, הוא שלאחר סיום טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום  תצטרכו לחזור על כך עוד מספר פעמים לשימור התוצאה, בניגוד לכמעט כל שאר השיטות המוכרות, שצריך לחזור עליהם מספר רב של פעמים.

 

. תוך מספר טיפולים שנע בין 8 ל-10 שנים, הסרת שיער באינפרא אדום מאפשרת לך להנות לכל שארית החיים מזרועות חלקות ונשיות ובמינימום שיער.

 

 

בנוסף, הסרת שיער באינפרא אדום עדיפה על פני הסרת שיער בלייזר, מפני שהייחודיות של קרן האור במכשיר מאפשרת לטפל בסוגים רבים יותר של שיער, ועל צבעי עור רבים, דבר שחשוב ביותר במקרה של ידיים, אשר השערות שעליהן פלומתיות בדרך כלל, והן נוטות להשתזף יותר משאר חלקי הגוף. כמו כן, בטיפול הסרת שיער באינפרא אדום לא כרוכים סיכונים ותופעות לוואי המאפיינים הסרת שיער בלייזר, כגון הופעת כתמים או כוויות.

 

 

יתרון רביעי של הסרת שיער באינפרא אדום על פני כל השיטות האחרות, הוא שמדובר בתהליך מהיר יחסית, שאינו דורש זמן החלמה כלל. בעוד שטיפול הסרת שיער בלייזר יכול להימשך מעל לשעה, בהתאם לגודל האיזור המטופל, הסרת שיער באינפרא אדום נמשכת עד 20 דקות. דבר זה מתאפשר הודות לקרן המיוחדת של המכשיר, אשר מכסה שטח רחב יותר בכל שניה נתונה, ובכל מבטיחה טיפול מהיר יותר ויעיל יותר.

 

 

נוסף על כל אלה, קיים כמובן הגורם של הכסף. חישוב מהיר של כל ההוצאות הכרוכות בהסרת שיער עיתית אצל קוסמטיקאית מעלה את המסקנה שטיפול

הסרת שיער באינפרא אדום הוא משתלם יותר לטווח הרחוק. כמו כן, הסרת שיער באינפרא אדום היא זולה יותר באופן משמעותי מהסרת שיער בלייזר.

 

 

טיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קליניק – את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.