הסרת שיער באינפרא אדום ברגליים – להיפרד לנצח מסכין הגילוח

בעידן שאנו חיים בו הדגש ששמים על אסתטיקה הוא אף גדול יותר מבעבר, ולכן נשים רבות מקפידות להוריד שיער ממקומות שונים בגוף, כגון רגליים, בית שחי, פנים וידיים. מכל אלה, הסרת שיער מהרגליים היא ככל הנראה השכיחה ביותר, וקיימות מגוון שיטות ואמצעים לעשות זאת: גילוח, מריטה בשעווה, מריטה באמצעות מכונות מיוחדות ועוד ועוד. החיסרון העיקרי בשיטות הללו הוא שלאחר זמן מה השיער צומח שוב, ואז מתעורר הצורך לחזור ולהוריד אותו. בסך הכל, מדובר במטרד לא קטן, שלעיתים קרובות אפילו יכול להשפיע על החלטות שאנו מקבלות ולמנוע מאיתנו לפעול בספונטניות (למשל, לקפוץ לים אחרי יום מתיש). לכן, שיטות חדשניות להסרת שיער, כגון

הסרת שיער באינפרא אדום או בלייזר זוכות לפופולריות רבה, מפני שהן מאפשרות לנו להיפטר לנצח משיערות לא רצויות תוך מספר טיפולים.

 

הסרת שיערות ברגליים – למה דווקא הסרת שיער באינפרא אדום ?

 

 

הסרת שיער באינפרא אדום היא השיטה הטובה ביותר להוריד שיערות מהרגליים. בנוסף ליכולתה להיפטר מהן לצמיתות, היתרון הגדול של הסרת שיער באינפרא אדום על פני שאר השיטות הוא שמדובר בתהליך פשוט, זמין, לא יקר והכי חשוב – חסר כאב.

 

 

מה שקורה בתהליך של הסרת שיער באינפרא אדום הוא שעוברים על העור עם מכונה משוכללת, אשר מפיקה קרן אור מיוחדת, שחודרת לשורש של כל שיערה ומשמידה אותה. בגלל שקרן האור מורכבת ממספר גלי אור באורכים שונים, טיפול של הסרת שיער באינפרא אדום מאפשר לטפל בסוגים שונים של שיער גוף, וכן מצליח לכסות בכל שנייה שטח של מספר סנטימטרים, בניגוד לשיטה של הסרת שיער בלייזר.

 

כמו כן, הסרת שיער באינפרא אדום הינה תהליך בטוח ופשוט יחסית לביצוע, ובנוסף לכך לא כלול בו שום כאב מפני שיחד עם קרן האור מופעל על האיזור המטופל מנגנון קירור מיוחד, אשר מוודא ששום חלק מהעור לא מתחמם פרט לשיערה הסוררת. דבר זה מבדיל באופן משמעותי הסרת שיער באינפרא אדום מכל השיטות האחרות, אשר ידועות בכאב הכרוך בהן (שעווה, מריטה) ובסיכונים, שמהווים חלק מהטיפול (למשל כוויות כתוצאה מטיפול בלייזר).

 

הסרת שיער באינפרא אדום מהרגליים – תתחילי לחיות את הרגע!

 

 

לאחר טיפולים ספורים של הסרת שיער באינפרא אדום תוכלי להנות ממה שכל הנשים תמיד חלמו עליו – רגליים חלקות ויפות, בלי שום מאמץ או טיפול נוסף מצידך. חשוב לציין, שבניגוד לטיפולים אחרים, הסרת שיער באינפרא אדום אינה יוצרת פגיעות בעור כמו נפיחות ואדמומיות, ולכן תוכלי ללבוש חצאית בכיף זמן קצר לאחר הטיפול. עובדה זאת, יחד עם המחיר, משך הטיפול ואיכותו, ללא ספק הופכים הסרת שיער באינפרא אדום לדרך המושלמת להסרת שיער מהרגליים!

 

טיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קליניק – את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.