איפור קבוע בגבות – רק אצל קוסמטיקאית מורשת

איפור קבוע בגבות הוא סוג של קעקוע – קשה מאוד להסירו. לכן, טרם מחליטים על ביצוע הטיפול, יש לבחור היטב אצל מי תבצעי את הטיפול. איפור קבוע בגבות יש לבצע אצל קוסמטיקאית מורשת בלבד, מאחר ורשלנות מסוג כזה או אחר מצד המטפלת יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך.

הפנים הם האיבר הבולט ביותר, וכל פגם בהם ישר מורגש ומשפיע לא רק על איך שאנחנו נראים, אלא גם על איך שאנחנו מרגישים. נשים שבוחרות באיפור קבוע בגבות, מקוות כי הטיפול ישיב להן, או ישפר את הגבות – המסגרת של הפנים. באמצעות בחירה זו הן מקוות להיראות מטופחות, צעירות ויפות יותר, ואכן, איפור קבוע בגבות מסייע להשיג תקוות אלו. אך, יד לא מיומנת אחת יכולה להפוך תקווה גדולה לעוגמת נפש גדולה אף יותר.

איפור קבוע בגבות הוא טיפול המבוצע על ידי מחט חשמלית זעירה, דרכה מזריקים פיגמנטים זעירים לתוך השכבה העליונה של העור, בה הוא נספג.

איפור קבוע בגבות חוסך אנרגיות, זמן, וכסף הכרוכים בסידור הגבות מידי יום, ואם נעשה בצורה נכונה ומקצועית, מביא לתוצאות מדויקות ואסתטיות יותר, לטווח ארוך של 3-5 שנים. אולם, במקרה של טיפול לא מוצלח, מנסים לנטרל את אזור האיפור הפגום על ידי צבע אחר, השואף לצבע העור, וקשה מאוד לדייק. כמו כן, טיפולים להסרת איפור לא מוצלח מאפשר רק למזער נזקים ולא להעלים את האיפור לחלוטין.

נשים רבות נופלות בפחן של קוסמטיקאיות רשלניות שאינן מוסמכות לבצע הליך כה עדין. עניין נוסף שחשוב להדגיש: באם עברת איפור קבוע בגבות, ואת מאוכזבת מהתוצאה – חזרה לאותה קוסמטיקאית לא מקצועית ודאי לא ישפר את התוצאה, מאחר וקשה מאוד לתקן עבודה ששופצה פעמים רבות. מוטב יהיה, לחפש קוסמטיקאית מורשת, בעלת רישיון לבצע טיפולי איפור קבוע בגבות, על מנת למנוע פגמים נוספים, ולנסות להציל את המצב.

באיפור קבוע בגבות חשוב מאוד לקרוא את גוון העור נכון, לא לעבוד עמוק מידיי אל תוך העור, ולערבב את הפיגמנטים השונים נכון.

כמו כן, חשוב מאוד לעבוד בשלבים כדי ליצור עומס על האזור המטופל. מאחר ואיפור קבוע בגבות כרוך בדימום קל והתקלפות העור, ממש כמו קעקוע, שימוש בציוד לא סטרילי עלול להוביל לזיהום באזור הטיפול וחלילה להידבקות במחלות.

כמו כן, קוסמטיקאית מקצועית ומנוסה תברר את ההיסטוריה הרפואית של המטופלת טרם תחילת האיפור הקבוע בגבות, לוודא למשל שלא התפתחה שעורה בעין בזמן הסמוך לטיפול, על מנת למנוע סיבוכים ואי נעימויות.

כאשר את מחפשת את הקוסמטיקאית הנכונה עבורך על מנת לבצע איפור קבוע בגבות, יש לבחור קוסמטיקאית בעלת מוניטין, עם אישור של משרד הבריאות ורישיון עסק.

בעת הטיפול באיפור קבוע בגבות יש לוודא כי הקוסמטיקאית עובדת עם כפפות ומחטים חד פעמיות, הצבעים בהם היא משתמשת צריכים להיות נטולי כספית, שעלולה לגרום להרעלה.

כדאי לבדוק שהקוסמטיקאית עובדת עם פיגמנטים חדשים היפו אלרגניים, הם אומנם מחזיקים פחות זמן – בין שנה וחצי לשלוש שנים, אך הם בריאים יותר ואם תתחרטי בהמשך, יהיה לך פשוט יותר.

מחיר איפור קבוע לגבות הוא 1200 ש"ח וניתן לחלק עד לארבעה תשלומים

לקביעת תור לאיפור קבוע לגבות ללא כאבים ודימומים- 03-9412252 / 052-8705343