אינפרא אפילציה ושעווה- הכל במקום אחד

אם נשמע לכם כי מקום המבצע

הסרת שיער באינפרא בשילוב עם אפילציה ושעווה, הוא ערבוביה של שיטות וטכניקות שחסר לו מיקוד, הרי שטעות בידיכם. השילוב בין הסרת שיער באינפרא ובין אפילציה ושעווה המתבצעים כולם במקום אחד ותחת זוג ידיים מקצועיות, מהווה שילוב איכותי שיכול להתאים לסוגים רבים של מטופלים בעלי צרכים שונים ולעיתים מנוגדים.

 

 

הסרת שיער באינפרא בשילוב שיטות נוספות

בעוד שבימים עברו נהוג היה בעיקר לגלח את השיער המיותר, ואילו האמיצים ביותר היו משתמשים בשעווה חמה או קרה, הרי שכיום אנחנו נהנים מהשפע שישנו בכל הנוגע לשיטות הסרת שיער, שפע שנועד להבטיח שכל אחד ואחת מאיתנו יוכלו למצוא לעצמו את השיטה הנכונה ביותר להסרת שיער, שתתאים לצרכיו, לסוג העור שלו, לתקציב שלו, לסף הכאב שלו, לאיזורים השעירים שלו וכן להעדפות האסתטיות שלו.

 

 

 

הסרת שיער באינפרא היא שיטה שעושה שימוש בגלי האור האינפרא אדומות. במהלך טיפול הסרת שיער באינפרא מושמדים שורשי השיערה, על ידי קרני האור, וכך מוחלש השיער, והוא צומח דק ודליל יותר, ובהדרגה אף מפסיק לצמוח לחלוטין. על מנת לבצע הסרת שיער באינפרא ישנו צורך בסדרת טיפולים ובמרווחים של חודש חודשיים בין טיפול אחד למשנהו, כאשר התוצאות הולכות ומשתפרות בהדרגה מטיפול הסרת שיער באינפרא אחד למשנהו. לעומת שיטת הסרת שיער באינפרא המתאימה בעיקר לאיזורים נרחבים כמו רגליים, ידיים, מפשעות ובתי שחי, משמשת הסרת שיער באפילציה עבור איזורים קטנים וממוקדים יותר כמו איזור הפנים, הגבות, פיאות הלחיים, הסנטר, השפם וכדומה. בנוסף, מהווה השיטה של הסרת שיער בשעווה אמצעי אלטרנטיבי לשיטות הקודמות. במהלך הטיפול בשעווה נמרחת על האיזורים הרצויים שעווה חמה או קרה ולאחר כמה שניות מתבצעת מריטה של השיער בעזרת נייר או בד.

 

 

 

לכל אחת מהשיטות הללו יתרונות משלה והשלכות משלה, והן נחשבות ליעילות עבור צרכים שונים.

 

מור קליניק- הסרת שיער באינפרא ובשיטות נוספות

מור קליניק הוא מכון קוסמטיקה מקצועי ומנוסה, שישמח להתאים עבורכם את השיטה הנכונה ביותר. תוכלו לבחור אם לבצע הסרת שיער באינפרא בסדרה של טיפולים ללא כאב, סיכון או תופעות לוואי, ולהשיג תוצאות איכותיות וחלקות לאורך זמן, או להעדיף הסרת שיער בשעווה בדרך הישנה והטובה. כמו כן, תוכלו להוסיף אל הסרת שיער באינפרא גם טיפול משלים באיזורים הבעייתיים של הפנים בעזרת אפילציה וליהנות מתוצאות איכותיות ומפנים וגוף חלקים ונעימים למגע, ממש כמו שרציתם.

 

הציוד המקצועי, היחס האישי והנעים, הידיים המיומנות וכן אינסוף לקוחות מרוצים, יעידו כי השילוב של

הסרת שיער באינפרא עם שיטות אחרות תחת קורת גג אחת, הוא כל מה שאתם צריכים.