רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 קילוף עור על ידי פילינג


מהו קילוף עור? טיפול של קילוף עור, או פילינג בשמו הלועזי הינו הליך קוסמטי אשר קיים בשוק כבר למעלה מעשרים שנה ועם פיתוחי הטכנולוגיה תפס תאוצה מאסיבית בשנים האחרונות.

פעולת קילוף העור מטרתה למעשה להסיר את תאי העור המתים מעל שטח פני העור.

הסרת התאים המתים גורמת לשתי פעולות הראשונה היא חשיפתם של תאי העור החדשים והחיים מה שמייצר מראה יותר חלק, נקי וצעיר. הפעולה השנייה היא בהמרצת חילוף החומרים של העור פעולה זו גם היא משפרת את פני העור וגורמת לו למראה יותר רענן וצעיר.

את פעולת קילוף העור ניתן לעשות במספר דרכים. פילינג בסיסי נעשה באופן יומיומי בזמן כל רחצה, ניתן לעשות זאת גם באמצעות שימוש בחומרים שונים.

חומרים בהם ניתן להשתמש למען פעולת קילוף העור יכולים להיות חומרים טבעיים - מה שמכונה פילינג טבעי.

פילינג יכול להיעשות גם בעזרת שימוש בחומרים כימיים- פילינג עמוק שמו- קילוף עור כימי צריך שיעשה ע"י מטפל מומחה, לעיתים אף רופא, וניתן לעשות קילוף עור אף באמצעות לייזר.

  סוגי פילינג לצרכי קילוף עור• קילוף ביתי- טיפולי קילוף עור ביתי נעשים באופן יומיומי אצל כל אדם. בעת הרחצה, פעולת השטיפה מסירה חלק קטן של תאי העור המתים, שימוש בסבון או אפילו בליפה מייעלים את התהליך בכך שמגבירים את כמות תאי העור המוסרים.

• פילינג טבעי פשוט- קילוף עור בעזרת חומרים טבעיים יכול להיעשות בבית ויכול להיעשות אצל קוסמטיקאית. הפעולה די פשוטה בדרך כלל ומערבת שימוש בתכשירים המיוצרים מחומרים טבעיים כגון פירות למיניהם, גרגירי קריסטלים וכן הלאה. קילוף עור טבעי משפר את זרימת הדם, פעילות הלימפה וחילוף החומרים בעור, מסיר תאי עור מתים ומרענן את מראה העור.

• פילינג עמוק- פילינג עמוק הינו קילוף עור ברמות גבוהות יותר, עד כדי חדירה לשכבות העמוקות של העור. פילינג עמוק יכול להיעשות בעזרת שימוש בחומרים טבעיים גם הוא, יחד עם זאת לתוצאות מקסימאליות נהוג להיעזר בחומרים כימיים שכן הם מסירים ביעילות רבה יותר צלקות, קמטים, כתמים וכן הלאה. פילינג עמוק חייב להיעשות ע"י רופא מאחר ומדובר בפעולה פולשנית אשר חודרת לשכבות העמוקות של העור.

• קילוף עור בעזרת לייזר- עיקרון הפילינג בעזרת לייזר עובד על אותה השיטה. כמו הפילינג העמוק, קרן הלייזר מתבייתת על האיזור המטופל- מקומות בהם יש כוויות, צלקות וכן הלאה ומסירה אותם תוך חדירה לשכבות עמוקות של העור.

היתרון של הלייזר על פני שימוש בחומצות שונות בפילינג עמוק הוא בכך שהוא מבטל את תופעת ה"פני חרסינה" שנוצרת מפילינג עמוק.

סיכונים בטיפול קילוף עור

 

סיכונים בטיפולי קילוף עור נוגעים בדרך כלל לטיפולים הפולשניים יותר כמו פילינג עמוק ופילינג בעזרת קרן לייזר. מאחר והחומרים מגיעים לשכבת הדרמיס הרי שטיפול לא מקצועי שעשה בידיים לא מנוסות עלול לגרום לכוויות, צלקות ופיגמנטציה.

לפני ביצוע טיפול קילוף עור מאחד הסוגים הנ"ל, מומלץ לפנות אל קוסמטיקאית מקצועית ולהתייעץ עימה בנוגע לחלופות פחות פולשניות. בחלק גדול מהמקרים, מור קליניק יוכלו להציע לכם פתרונות בטוחים ויעילים יותר. 

ליעוץ ושאלות נוספות התקשרו עכשיו ליהודית  052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים