העלמת קמטים – מה שנמצא בין ההבטחה ובין המימוש


 
כולנו רוצים להיות יפים, להיראות צעירים, להיות מרוצים מהמראה החיצוני שלנו ולקבל מחמאות שירימו לנו את הביטחון העצמי ואת תחושות שביעות הרצון. וכשהקמטים והקמטוטים מתחילים להגיח, אנחנו מחפשים דרכים שונות לבצע העלמת קמטים ולהחזיר עטרה ליושנה. אך בכל מה שקשור לביצוע העלמת קמטים רבות ההבטחות, גדולות הציפיות, ואיתן גם האכזבות.
העלמת קמטים – כל הדרכים, כל השקרים
כיום ניתן למצוא שיטות רבות של העלמת קמטים בשוק, המבטיחות גדולות ונצורות למי שמוטרד מה ולדהור לעבר העלמת קמטים בעיניים עצומות. לדוגמא כיום מכוני יופי ומרפאות פרטיות מציעות טיפולי העלמת קמטים כמו ניתוחים פלסטיים מסוכנים הכרוכים בהרדמה ובמראה החיצוני שלו ומוכן לשים את עצמו לשפן נסיונות, להתעלם מהכאבים, מהמחיר ומתופעות הלוואי,כאבים, טיפול העלמת קמטים באמצעות פילינג רפואי עמוק שמקלף את העור ומעודד יצירת תאים חדשים, טיפולי העלמת קמטים בעזרת מכשירים ביתיים בטכנולוגיות שונות ומתקדמות, וכן אינסוף תכשירי טיפוח שהומצאו לשם העלמת קמטים ומיצוק העור, שיש למרוח ביום ובלילה על עור הפנים.
הגיע הזמן לומר את האמת: חוץ מהניתוחים הפלסטיים והזרקת הבוטוקס השנויים במחלוקת, לא ניתן לבצע העלמת קמטים לחלוטין. התוצאה המיטבית שאליה ניתן להגיע במקום העלמת קמטים היא שיפור של קמטים וקמטוטים, בגדלים וברמת עומק משתנה, ומניעה של הידרדרותם.
חומצות אלפא הידרוקסיות- במקום העלמת קמטים קחו את האמת בפנים
עור הפנים שלנו מהווה מראה לדרך ההתנהלות שלנו בעולם, לרמת הבריאות שלנו, לאופן ההתנהגות שלנו, למה שמונח לנו על הצלחת ואפילו למצב הנפשי שלנו. מהסיבה הזו שמירה עקבית על טיפול וטיפוח עור הפנים, שתייה מרובה, הימנעות משמש, מעישון, ממזון לא בריא ומהזנחה של העור, היא דרך נפלאה למנוע יצירת קמטים. אך עבור מי שבכל זאת הופיעו לו קמטים, והוא מצד אחד לא מעוניין לעבור טיפולים אגרסיביים של העלמת קמטים כמו ניתוח או בוטוקס, ומצד שני לא קונה את ההבטחות התלושות מהמציאות הטמונות בתכשירי ושיטות העלמת קמטים שצצות כמו פטריות אחרי הגשם, ישנו פתרון איכותי בדמותן של חומצות אלפא הידרוקסיות.
חומצות אלו נמרחות על גבי עור הפנים על ידי קוסמטיקאית מקצועית המוכשרת לכך, והן מסירות את שכבות העור החיצוניות, מסירות תאי עור מתים, וחושפות את שכבת העור שמתחת, וכך לא רק חושפות את שכבת העור הבריאה אלא גם מעודדות יצירת תאי עור חדשים בעזרת קולגן חדש, וכן משיגות את התוצאה הרצויה והאמיתית של טשטוש קמטים וקמטוטים ויצירת מראה פנים רענן יותר, חלק יותר וצעיר יותר, בלי שקרים, בלי הבטחות שווא, ובלי טיפת אכזבה מצד המטופלים.
תמונה של אישה

Leave a comment