למה איפור קבוע בגבות

 

איפור קבוע, הנקרא בשפה מקצועית דרמו פיגמנטציה, הינו תהליך של החדרת מיקרו פיגמנטים לשכבת העור העליונה על מנת ליצור איפור קבוע באזור שנבחר.

איפור קבוע בגבות הינו איפור נפוץ ביותר בקרב נשים בכל הגילאים, המבקשות ליצור לעצמן גבה אסתטית מבלי שיצטרכו להתעסק בגבות.
מתלבטת האם לעשות איפור קבוע בגבות, הנה כל הסיבות למה כן ואיך זה ישנה את חייך.

איפור קבוע בגבות ככה תצרי לעצמך גבה אסתטית ואחידה 

פעמים רבות כאשר אנו מורטות לבד את הגבות, אנו פוגמות בצורה שלהן והופכות את הגבות למשהו לא אחיד. גבה אחת קצת יותר קצרה, אחת קצת יותר מלאה. איפור קבוע בגבות מבטיח עיצוב גבות אחיד ואסתטי.

איפור קבוע בגבות ככה תחסכי את הטיפול בגבות 

איפור קבוע בגבות מאפשר לנו להיראות מטופחות כל הזמן, מבלי שנצטרך להשקיע זמן, אנרגיה וכסף בסידור גבות. גבה מעוצבת באיפור קבוע נראית טוב כל הזמן, לא משנה איך קמת בבוקר, את יכולה להיות בטוחה שהגבות שלך מושלמות.

איפור קבוע בגבות ככה תשדרי מה שאת רוצה

איפור קבוע בגבות מאפשר לנו לעצב גבה אשר תתאים למבנה הפנים שלנו ותשדר את המבע שאנו מעוניינות להעביר. גם אם הגבות הטבעיות שלך לא עבות, לא מלאות, איפור קבוע בגבות יהפוך את הגבה שלך לגבה שבאמת מתאימה לך ולאישיות שלך.

איפור קבוע בגבות ככה תצרי לעצמך מראה צעיר יותר

איפור קבוע בגבות נותן תחושה של הרמת עפעפיים ובכך מצעיר את המראה הכללי של הפנים. העיניים מודגשות יותר, המראה חי ואת נראית צעירה ורעננה.

איפור קבוע בגבות, ככה תשיגי פתרון ארוך טווח.

איפור קבוע בגבות הינו פתרון ארוך טוחח לתקופה של כ3-5 שנים. שנים בהן תוכלי ליהנות מגבה מסודרת ואסתטית מבלי להשקיע מחשבה או זמן בעיצובן. כמובן שלאחר מספר שנים תאלצי לעשות רענון וחידוש, אך גם חידוש זה אינו משתווה לטיפול וסידור גבות מלא כחלק משגרת החיים.

איפור קבוע בגבות, ככה תעברי טיפול אפקטיבי לא כואב

כיום ניתן לפגוש קוסמטיקאיות מתקדמות אשר משתמשות בשיטת הקור, שיטה חדשנית שיובאה מצרפת על ידי מכשיר צרפתי המייצר קור במינוס 5 מעלות. לפני הטיפול – הקור מוריד בהדרגה את הרגישות של העור באמצעות קור טבעי, ואת שוכבת על מיטת הטיפולים נינוחה לחלוטין. שיטת הקור מבטיחה טיפול ללא כאבים וללא תופעות לוואי, עד לקבלת גבות מעוצבות ויפות באיפור קבוע.

 

לקביעת תור לאיפור קבוע לגבות ללא כאבים ודימומים- 052-8705343

תמונה של אישה

Leave a comment