מה תרצי לדעת על עור רגיש והטיפול בשיטת הקור?

 

נשים עם עור רגיש לא תמיד יודעות מה הן יכולות לעשות על מנת לפתור את הבעיה. עור רגיש בא לידי ביטוי בתחושת צריבה ועקצוץ, בהרגשה לא נעימה ולעיתים גם בהופעת כתמים או פצעים. הסיבות לעור רגיש רבות ומגוונות. יש נשים הסובלות מעור רגיש בגלל גורמים ביולוגיים וגנטיים, לעומת נשים אשר אצלן מתפתחת רגישות כתוצאה מנטילת תרופות, תזונה לא נכונה, מחסור בויטמינים ובנוזלים ועוד.

המאפיין המשותף לנשים בכל הגילאים הוא הצורך בחיפוש מידע אחר עור רגיש או עור עם סבוריאה.
הטיפול בשיטת הקור. זו שיטה המוכיחה את עצמה בכל רחבי העולם וכיום היא מאומצת על ידי המומחים של מכון מור קוסמטיקס. אנו במכון יכולים לתאם מולכן פגישת ייעוץ לא מחייבת ולהמליץ על טיפול אפקטיבי. מטרתנו היא לעזור לנשים להתמודד עם עור רגיש ולמנוע מהן עוגמת נפש או חוסר ביטחון.

סובלת מעור רגיש? את לא לבד

עד לפני מספר שנים נאלצו נשים עם עור רגיש להתמודד לבדן עם הבעיה. הרבה נשים לא התלוננו על עור רגיש בפני הרופא, בעוד חלקן ניסו לטפל בתופעה אך ללא הצלחה. הסיבה לכך היא השימוש הנפוץ בתכשירים עם חומרים לא מתאימים. לא כל תכשיר קוסמטי לטיפול בעור אכן מתאים לבעלות עור רגיש.

רק מידע על עור רגיש והטיפול בשיטת הקור יכולים להבטיח את התוצאות הרצויות. מעבר לכך, השאיפה היא למצוא פתרון אפקטיבי לאורך זמן ארוך ככל האפשר.

במכון מור קוסמטיקס יכולים ללוות אותך מהרגע הראשון של איסוף מידע על עור רגיש והטיפול בשיטת הקור. אנו נספר על החומרים המזינים את העור בשיטת הקור, נראה לך את ההבדלים בין טיפול בשיטה הזו לבין טיפולים אחרים ונעמיד לרשותך כלים לקבלת החלטה מושכלת. אל תעברי לבד את תהליך הטיפול בעור רגיש והצטרפי עוד היום למשפחת הלקוחות שלנו.

נמאס לך להשקיע מאות שקלים על תכשירי קוסמטיקה לא אפקטיביים?

עוד בעיה שתוכלי לפתור באמצעות פגישת ייעוץ בחינם עם נציגי מכון מור קוסמטיקס היא הוצאה מיותרת על תכשירים לא אפקטיביים. מרגישה מבולבלת בגלל כל התכשירים המופיעים על המדף? הגיע הזמן לעשות סדר. בואי לשמוע על עור רגיש והטיפול בשיטת הקור ותוכלי להפסיק את התסכול.

זכרי כי עור רגיש ומגרד עם תסמינים של סבוריאה, הוא לא גזירה משמיים. הטכנולוגיה המודרנית והאמצעים העומדים לרשות מומחים בתחום הרפואה יאפשרו לך להתמודד עם התופעה במהירות וביעילות.

גם לך מגיע לקבל מידע על עור רגיש והטיפול בשיטת הקור. השיטה יכולה לשפר את איכות החיים שלך, לשנות לחלוטין את המראה החיצוני ולתרום לתחושת הדימוי העצמי. בואי לברר דרכנו על הטיפול בשיטת הקור ולא תתחרטי. השיטה תספק לך יתרונות רבים והיא תתאים גם למצב חמור של הופעת פצעים בעור.

להתיעצות חינם: ליהודית 052-8705343

תמונה של אישה

Leave a comment