מה עושים נגד אקנה?

מה עושים נגד אקנה?

אקנה היא אחת מהבעיות הנפוצות והמטרידות ביותר שיש להתמודד עמן במהלך גיל ההתבגרות. לפצעי אקנה ישנם דרגות חומרה משתנות, ולכל דרגה קיים הטיפול המתאים לה ביותר. כאשר מדובר על פצעי אקנה קלים עד בינוניים, וכן מדובר בפצעי אקנה שאינם נשארים על עור הפנים לאורך תקופות ארוכות, טיפול במשחות, בפילינגים המכילים חומצות וכן בעוד מגוון של אפשרויות טיפול הניתנות ללא מרשם רופא בהחלט יכול לפתור את הבעיה לאלתר ואין צורך לנקוט בצעדים מרחיקי לכת.

האם ישנם סוגים שונים של אקנה?

אקנה הופכת להיות בעיה קשה, רצינית ומטרידה כאשר הפצעים מתחילים להופיע ברמה בינונית ומעלה. פירוש הדבר הוא שאותם פצעי אקנה יהיו גדולים ובולטים באופן יחסי, שיופיעו בתדירות גבוהה או שאינם ייעלמו לאורך ימים ארוכים. במקרים הללו מומלץ לנקוט בשיטות טיפול רציניות יותר. בכל מקרה, ובניגוד גמור לדעה הרווחת בקרב הדור המבוגר יותר,

אין להזניח פצעי אקנה ואין להתעלם מהם. הטיפולים המיועדים לפצעי אקנה ברמות גבוהות יכולים להיעשות רק ברמה המקצועית או במילים אחרות: על ידי רופא עור או קוסמטיקאית רפואית. רובן המכריע של סוגי הטיפולים השונים לטיפול בפצעי אקנה הניתנים על ידי רופא עור מלווים בתופעות לוואי רבות ולוקחות זמן רב יותר מהשיטה החדשנית והיעילה ביותר לטיפול בפצעי אקנה בינוניים, קשים או חמורים: הטיפול באינפרא אדום.

אומרים "לא" לרקוטאן – קוראים ושומרים על הבריאות!

ספר אלקטרוני להורדה חינם  עם כל המידע על רואקוטן, תופעות לוואי שלו ואופציות אחרות לטיפול באקנה.
מה השיטה היעילה ביותר?

התיאוריה שבעקבותיה פותחה השיטה לטיפול בפצעי אקנה על ידי קרני לייזר אינפרא אדומות היא למעשה די פשוטה. אקנה מוביל לסתימה בבלוטות החלב, אותו החומר הלבן שמתפרץ החוצה בעת היווצרותם של פצעי אקנה, והסתימה בבלוטות אלו מובילה אל כך שלתאי העור לא יגיע חמצן.

פצעי אקנה נוספים נוצרים בסביבה נוחה ונעימה כאשר לא מגיע חמצן אל אותם תאי עור, וכך התהליך חוזר חלילה. הבקטריות השונות והחיידקים המובילים אל פצעי אקנה אינם יכולים להתרבות בסביבה רווית חמצן, וקרני הלייזר האינפרא אדומות מסייעות באמצעות גלי החום שלהם בייצור החמצן הנלחם בבקטריות בתוך שכבת העור.

איך עושים את זה?

על ידי שיטה זאת ניתן להבטיח תוצאות משמעותיות וניכרות לעין כבר לאחר הטיפול הראשון. עוד יתרונות משמעותיים של שיטה זו הם שמדובר בשיטה היחידה הפועלת ללא תופעות לוואי וללא כאבים – על אף שמדובר בגלי חום, הם אינם גורמים לגירוי, לאדמומיות או לכוויות בעור. הטיפול הינו ישיר ונקודתי כנגד האקנה, ואם הוא נעשה בצורה נכונה הוא גם שומר על העור נקי לאורך זמן רב. בשורה התחתונה, התמודדות עם פצעי הבגרות מעולם לא נראתה קלה יותר.
חשוב לדעת שאסור להיחשף לשמש בתקופת הטיפולים.

טיפול באקנה במור קליניק – את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול בפצעי אקנה במכון הקוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.
הרב שלינקה 3 נחלת יהודה ראשון לציון
ליהודית 052-8705343

Leave a comment