טיפולי ספא 

טיפולי ספא בסיסיים לשמר את טיפוח שלוות הגוף והנפש- ניתן לעשות גם בבית.
מתוך מודעות קיימת לצורך , התפתחה ברחבי העולם תעשייה ענפה שמציעה מגוון מוצרים הקשורים לענף טיפולי ספא החל מאמבט לחות לגוף, מלחי אמבט,קצף ושמני אמבט, פילינג גוף ועוד…

עצם השהייה  לצורך טיפולי ספא במים באמבט או בג'קוזי הביתי לאור נרות ומוסיקה שקטה, החום, הבועות, והמנוחה לשרירים, ריחוק מהשפעת הסביבה מרגיעה את הגוף והנשמה.
רצוי למשוח את הגוף בקרם גוף ובשמני גוף לעיתים קרובות.

עיסוי לנשים למשך 60 דקות הכולל עיסוי לכל הגוף בשמנים רפואיים טהורים ומשחות מיוחדות על הגב ולסיום רפלקסולוגיה.

מור קליניק רח' הרב שלינקה 3 ראשון לציון

במסגרת טיפולי ספא יהיה מצויין לאחר כל מגע עם מים לפני השינה ללטף ולהרבות בפילינג גוף לפני המקלחת, להרחיק את תאי העור היבשים והמתים ולאפשר ליחוח ייתר של העור.

זה הזמן כעת לפנק את הקרקפת כחלק מצורך של טיפולי ספא בעיסוי איטי וממושך מאזור המצח דרך הקרקפת לעורף, להפסיק את מחול השדים הבא מעבודה מאומצת, מהומת הילדים ודאגות הפרנסה.

עיסוי כפות הרגליים- במהלך שיחה שקטה ומהנה בתהליך טיפולי ספא, עסו אחד לשני את כפות הרגליים בתנועות ממושכות ןלעומק וראו זה פלא הגוף נרגע והרגשת ריחוף מתפשטת בגוף ובנשמה.

טיפולי ספא זוהי חוויה של שמחה, התפרקות ופינוק ביחד ולבד. הנאה אמיתית.
ישנם בארץ טיפולי ספא במיגוון מקומות המציעים שלל פינוקים כמו מצפה הימים, יערות הכרמל ועוד..
גם שם אנשים רוצים לפגוש שקט מוחלט, מפגש עם הגוף וטהרת הטיפול והפינוק שמגיעים להם.

באתרים מסוג זה מציעים טיפולי ספא כמו אמבטיות לסוגיהן, עטיפות בוץ, איורוודה וכדאי לסיים כל טיפול בעיסוי מרגיע ומלחח את העור.

לבירור לגבי טיפולי ספא או עיסוי רפואי או עיסוי שוודי לנשים הכולל עיסוי במיגוון טכניקות, אבנים חמות על הגב ורפלקסולוגיה לסיום התקשרו ליהודית

052-8705343

תמונה של ספא

Leave a comment