כיצד משפר אינפרא אדום צלקות אקנה והדימוי העצמי שלכן

 

לא, זו לא סדנה לשיפור הזוגיות וגם לא שיעור בבטחון עצמי. אינפרא אדום, המוכר בעולם לשימושים מדעיים מצא בעשור האחרון את מקומו בעולם הקוסמטיקה הרפואית, לאחר שנבדק והוכחה יעילותו הבלתי מסויגת בטיפולים שונים, כמו טיפול בפצעי אקנה או טיפול של צלקות אקנה, אותן הצלקות והכתמים הנוצרים לאחר התפשטות פצעי אקנה בפנים ובגוף. אתם שואלים מה הקשר לדימוי עצמי? אחרי טיפולים באינפרא אדום, תוכלו לזקוף ראש ולהפסיק להרגיש לא בנוח בשל עור מלא כתמים, צלקות או חטטים. באחריות.

כל היתרונות באינפרא אחד לטיפול באקנה ובצלקות אקנה

רובינו מכירים או שמענו על  קרני האינפרא האדום משיעורי הטבע, פיזיקה ומהחיים, זוהי אינה תגלית חדשה והיא משמשת את העולם בתחומי חיים שונים כבר מעל למאה וחמישים שנה. מה שרבים לא יודעים הוא חדירתו המוצלחת של האינפרא האדום אל עולם הקוסמטיקה והאסתטיקה, לאחר שנלמד, נבחן ונבדק ונמצא כיעיל ביותר לטיפול בכתמים, בצלקות אקנה ובהסרת שיער.

בכל הנוגע בטיפולים נגד צלקות אקנה, אינפרא אדום נמצא כסוג הטיפול האפקטיבי והמרשים ביותר מבין הטיפולים השונים המוצעים כיום בענף הקוסמטיקה. את ההסברים המדעיים של גלים ,הארוכים יותר מגלי האור ואשר מפיקים חום, מכירים רובנו, רק לא ידעתם כי אותם גלים ממש, כשהם מכוונים לאזור הצלקת ומוקרנים בפולסים, מקצבים, קצרים וממוקדים, ביכולתם לחדור את מעטפת העור העליונה, להסיר אותה ולאפשר מיחתה של שכבת עור חדשה, נקייה ואסתטית. תשאלו מה בנוגע לחום שמפיקים גלי האינפרא אדום?

התשובה לכך היא פשוטה: חום זה ניתן לבקרה ולשינויים בעוצמה שלו במכשיר בו משתמש הקוסמטיקאית לטיפול בכם. עוצמת החום משתנה בהתאם לסוג העור, לחומרת הצלקת או הכתם ובהקשבה לכם. עוד תשאלו אם הטיפול כואב התשובה היא לא. לשאלה האם הוא מסוכן? גם כאן התשובה היא שלילית. אולם לשאלה האם הוא יעיל, תהיה התשובה כן, ובגדול!

יעילות במיטבה ושיפור צלקות אקנה

כל מי שסובל מצלקות אקנה, תזכורת יומיומית לתקופת הפצעונים המוגלתיים והמטרידים, לבטח ניסה כל מיני "תרופות קסם", כאלו שהבטיחו עור חלק ומושלם לאחר טיפול אחד בלבד. למען האמת וההגינות, ישנן מספר שיטות טיפול המשפרות מעט את מראה העור, אולם אינם אפקטיביות ובעלי תוצאות מהירות ומשמעותיות כמו במקרה של טיפול באמצעות אינפרא אדום. גלי האינפרא אדום עובדים על תדרים של חום מבוקר שעוצמתו מסייעת לחדור את האפידרמיס, לשחרר את הנקבוביות הסתומות ובלוטות החלב הסתומות אף הן, לקלף את העור המצולק ולסייע לתאי העור להתחדש ולצמוח מחדש, אחידים, נקיים ובעלי גוון זהה לגוון עור הפנים, או כל חלק אחר בגוף בו אתם מטפלים. הטיפול ממוקד, נמשך מספר פעמים, והתוצאות ניכרות לעין כבר בטיפול השלישי.

אז למה לא לנסות? הסבל, התסכול והדימוי העצמי שלכם שווים טיפול אפקטיבי, במיוחד כשהוא לא מזיק, איננו מכאיב או פולשני. לא חושבים?

טיפול אפקטיבי רק עם מטפל מוסמך!

כשאתם בוחרים לבצע טיפול נגד צלקות אקנה באמצעות אינפרא אדום, זכרו שעשיתם בחירה נבונה. יחד עם זאת, מאחר ומדובר בכם, בעור הפנים שלכם ובגופכם, אל תתפתו ללכת למקומות בהם אין קוסמטיקאית מוסמכת, אין תעודות הכשרה ואין המלצות של מטופלים אחרים. למען השקט הנפשי שלכם והבטחון שלכם כי אתם מופקדים בידיים טובות, בחרו רק מכונים מורשים, בעלי מכשירי אינפרא אדום תקינים ועם הוכחה מוכחת כי הקוסמטיקאית מיומנת בעבודתה, עברה הכשרה לשימוש בטיפולי אינפרא אדום, וגם, לא פחות חשוב, קשובה לכם ולצורכיכם, נעימה ובעל נסיון מקצועי רב. כל הנתונים הללו יסייעו לכם בבחירה מושכלת, בטיפול אפקטיבי ובתמורה מלאה להשקעה שלכם.

ו… לפרטים נוספים התקשרן עכשיו: 052-8705343
יהודית מורי הרב שלינקה 3 נחלת יהודה ראשון לציון

תמונה של אישה

Leave a comment