תהליך הסרת שיער באינפרא – כדאי שתדעי!

תהליך הסרת שיער באינפרא הינו תהליך פשוט וקל למדי, המתבצע באמצעות טכנולוגיה מורכבת ומתקדמת. כיום ניתן לעבור תהליך הסרת שיער באינפרא אצל קוסמטיקאית המוכשרת לכך, להיפטר מהטרדה של הסרת שיער סיזיפית באמצעים אחרים, וליהנות מעור חלק ונעים לאורך זמן רב, ללא כאבים כלל.

תהליך הסרת שיער באינפרא – איך זה עובד?

תהליך הסרת שיער באינפרא מתבצע בעזרת קרני האינפרא האדומות, בהם המדע והתעשייה עושים שימוש כבר למעלה ממאתיים שנה לצרכים שונים כמו טיפול, תקשורת, צילום וכן הלאה. קרני האינפרא אדום הן למעשה קרניים טבעיות, בעלות אורך גל רב יותר מאלו של האור שהעין מצליחה לקלוט, והן חמות למדי. על מנת לבצע הסרת שיער באינפרא ישנו מכשיר שפולט קרני אינפרא אדום חמות בטמפרטורה מבוקרת.
בטיפול הראשוני של ההסרת שיער באינפרא או לחילופין באיזורים הרגישים יותר, מתרחשת הסרת השיער מהגוף בעוצמה הנמוכה ביותר של המכשיר ובמהלך הזמן, בהדרגה, ניתן להעלות את הטמפרטורה ולבצע הסרת שיער באינפרא בעוצמה גבוהה יותר.
במהלך הסרת שיער באינפרא חודרות הקרניים אל זקיקי השיער שמתחת לעור, והחום שלהן קוטל את שורש השערה מהיסוד, מפסיק את זרימת הדם לאיזור וקוטל את הפיגמנט שלה. במסגרת התהליך של הסרת שיער באינפרא ישנו צורך בביצוע טיפול אחת לשבועיים עד חודשיים, בתכיפות הולכת וקטנה. ככל שתהליך הסרת שיער באינפרא מתקדם יותר, כך צומחות פחות שיערות, והן נעשות דקות ורכות יותר ולבסוף נעלמות לחלוטין. לאחר טיפול הסרת שיער באינפרא חשוב למרוח קרם הגנה מפני השמש.

החלטת להתחיל הסרת שיער באינפרא – מה עכשיו?

אם החלטת להתחיל לעבור טיפול הסרת שיער באינפרא אדום- קודם כל מזל טוב. מדובר בהחלטה מצוינת שתשנה את חייך לטובה. כעת עליך לחפש קוסמטיקאית מקצועית המיומנת בביצוע הסרת שיער באינפרא ותוכל לאבחן היטב את סוג העור שלך ולהתאים לך טיפול הסרת שיער באינפרא לנוחיותך המירבית. דעי לך כי הבחירה שעשית היא חכמה למדי, ובעזרת הסרת שיער באינפרא תחסכי לעצמך כאבים, סימנים אדומים, קוצים קשים המאפיינים הסרת שיער בגילוח, וכן הלאה.

לאחר מספר טיפולי הסרת שיער באינפרא כבר תבחיני בתוצאות מצוינות, אך חשוב לדעת כי רמת ההצלחה משתנה מאיזור לאיזור בגוף, בהתאם למידת עקשנותן של השיערות, ובהתאם לרמות ההורמונליות שבגופך. לדוגמא, בזמן הריון או לאחר לידה ישנם שינויים הורמונליים בגוף המשפיעים על צמיחת השיער. תמיד תוכלי לחזור ולבצע טיפול נוסף של הסרת שיער באינפרא עד להשגת התוצאות החלקות הרצויות.

Leave a comment