טיפול פנים על ידי קוסמטיקאית

מהו טיפול פנים אצל קוסמטיקאית?

טיפול פנים הינו טיפול קוסמטי נפוץ ועתיק. טיפול פנים מטרתו לדאוג להגיינת עור הפנים, החייאה ומתן לחות לפנים, לטפל בעור חולה ולעכב את תהליכי ההזדקנות שעובר העור. נהוג לעשות טיפול פנים אצל קוסמטיקאית, שכן טיפול פנים מצריך ידע ונסיון. איזור הפנים זהו איזור רגיש במיוחד וטיפולים קוסמטיים, ביוחוד טיפולים מורכבים כדאי לעשות אצל קוסמטיקאית מנוסה ומקצועית.

 

יש לך טראומה מטיפול פנים בעבר?

אפשר גם אחרת! אפשר לצאת לרקוד לאחר טיפול פנים או ללכת לאירוע חשוב עם עור רגוע וזוהר!

התקשרי עכשיו!!!   052-8705343

 

טיפולי פנים כוללים 30 דקות רפלקסולוגיה במתנה!!!

אילו טיפולי פנים קיימים? 

קיימים כמה סוגי טיפולי פנים אשר מטרתם לענות לצרכים שונים. טיפול פנים סטנדרטי מומלץ לעשות אחת לכמה חודשים אצל קוסמטיקאית. טיפול הפנים הסטנדרתי כולל ניקוי עור הפנים, ריכוך העור, טיפול בפילינג שמטרתו להסיר תאי עור מתים ומיותרים וטיפול במסיכת פנים.
מטרת הטיפול הזה הוא שימור העור, ניקוי יסודי שלו ורענון. טיפול מהסוג הזה כולל בדרך כלל גם עיסוי עור הפנים- מה שמרגיע מאוד את העור.

מעבר לטיפול השגרתי, טיפולים נוספים שאפשר לעשות אצל קוסמטיקאית הם טיפולי הסרת שיער בפנים, טיפולי פילינג אגרסיביים יותר מבטיפול הסטנדרתי ,טיפולי אנטי אייג'ינג, הסרת כתמי עור וכן הלאה.

בחירת קוסמטיקאית

הקוסמטיקאית שמבצעת את טיפול הפנים מוכרחה להיות מקצועית ומנוסה, שכן, טיפול שנעשה באופן רשלני עלול לגרום לנזק לעור, לעיתים אף בלתי הפיך, לכן חשוב מאוד לוודא שאתם נמצאים בידיים בטוחות.

תפקידה של הקוסמטיקאית אשר מבצעת את טיפול הפנים הוא, קודם כל לאבחן את סוג העור וצרכיו ולהתאים לו את החומרים המתאימים ביותר. מומלץ, בעת טיפול הפנים אצל הקוסמטיקאית לבקש ממנה שתשתמש בחומרים טבעיים בלבד, זה יקטין את רמות הסיכון.

קוסמטיקאית יכולה לבצע טיפולי פנים בחדר טיפול בבית מגורים או בקליניקה, כך או כך, חשוב מאוד שהקוסמטיקאית אותה תבקרו תקפיד על הגיינה וסטריליות. טיפול הפנים מותיר את עור הפנים שלנו חשוף לחלוטין ובמקרים בהם לא נשמרים כללי ההגיינה הרצויים קיימים סיכונים לזיהומים ואינפקציות.

חשיבותם של טיפולי פנים

עור הפנים שלנו מצריך טיפול יומיומי, ומאחר וטיפול פנים אצל קוסמטיקאית הוא משהו שעושים אחת לכמה חודשים, עלינו להקפיד על ניקוי ולחות יומיומית.

קיימים אינסוף מוצרי קוסמטיקה לעור הפנים שניתן להשתמש בהם החל מקלינזרים וסבונים לניקוי עור הפנים ועד קרמי לחות, קרמים לטשטוש קמטים וכתמים וכן הלאה.

הקוסמטיקאית המטפלת תוכל להמליץ על התכשירים המתאימים ביותר בהם כדאי להשתמש.

יש המון תכשירים באיכות גבוהה מאוד בשוק הקוסמטיקה הישראלי, אך אחרי טיפול פנים אצל קוסמטיקאית היא תדע לזהות את המאפיינים המיוחדים של העור שלכם ולהמליץ על התכשיר המתאים ביותר.
המלצה ששלחה לי אהובה כהן מחולון שעושה בקביעות טיפולי פנים אצלי

שכבתי לי על מיטת הטיפולים, בחדר טיפולים נעים באווירה רוגעת לאור נרות, מוסיקה רוגעת שמימית וריחות שמנים ארומאטיים הנישאים באוויר אשר גרמו לי לאווירה של התחדשות ושלווה.

למראשותיי, עמלה יהודית קוסמטיקאית רפואית, בוגרת אסף הרופא במתן עיסוי לפניי ובהחדרת חומרים לפניי הצרובות שמש, חומרים המשולבים ריכוזי פרי, עשבי מרפא ופנינים המשלבים את סודות היופי של אשת המזרח.

ריחות ומירקם החומרים היה משכר בשילוב עם מגע ידיה של יהודית, מגע שפעם נגע חזק ופעם חלש, מדי פעם מרפרף, נוגע לא נוגע. לכל התחושות הללו נוסיף את הנרות הריחניים הפזורים  באורם העמום, ריחות שמנים ארומאטיים, ריח קטורת  בריחות משכרים של יסמין, קינמון, וניל, ורדים .התמכרתי.

לסיום, פניי נמסכו בסרום עם ריח שקדים, עליו שמה לי יהודית מסכת גזה בצורה של פרצופון מעליה נמרחו פניי במסכת אצות ים המתקלפת בסיום הטיפול. בזמן ששכבתי עם המסכה, החלה יהודית לבצע ברגליי טיפול רפלקסולוגי בו היא לשה, לחצה ועיסתה במגע  נוגע לא נוגע כל  ס"מ בכפות רגליי.

הרגשתי תחושה עילאית , ריחפתי בעולמות אחרים.

יהודית מורי מ"מור קליניק" בראשון לציון, היא מהמעטות בארץ המשלבות בין טיפולי קוסמטיקה הנוגעים בקשר בין הגוף והנפש. התמחותה בקוסמטיקה רפואית וקוסמטיקה טבעית לצד מקצועות הרפואה האלטרנטיבית אותם למדה כמו : עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה ושיאצו נותנים לה יתרון ברור. תדעו, שיש מקום אחד שנותן לכם הזדמנות להתמסר להנאה מושלמת.

אני מודה לך מכל הלב על הזכות להיות מטופלת שלך,

באהבה

סיגל כהן

חולון

יהודית מורי הרב שלינקה 3 ראשון לציון

052-8705343

תמונה של אישה

Leave a comment