טיפול קוסמטי לכלה – חתונה זה רק התירוץ…

 

את רוצה להגיע מושלמת לחתונה? נזקי מזג האוויר הותירו בך את חותמם? אל תדחי את הטיפוח האישי והתחילי עם טיפול קוסמטי לכלה כמה חודשים מראש. מה זה כולל? להוציא שחורים, למרוח פילינג גרגירים, להשתמש במסכות הזנה לעור ולנקות את הפנים עם מי פנים.
   מזל טוב, החתונה בדרך! תאריך כבר נקבע ועכשיו מתחיל המרוץ לבחירת אולם מתאים (או אולי גן אירועים?), קייטרינג, שמלה, חליפה, עיצוב שיער, איפור, נעליים וזו רק ההתחלה. לחץ מכל מקום. הלחץ נאגר ומוקרן ישירות לעור הפנים. לחץ פירושו עור יבש, פצעונים, פיגמנטציה ושאר רעות חולות. כדי למנוע לחצים מיותרים וכדי שלא תצטרכי לדאוג לטיפוח עור הפנים ברגע האחרון, כדאי להתחיל בטיפוח עור הפנים ולהכינו לתקופה הלחוצה מבעוד מועד. איך עושים את זה? טיפול קוסמטי לכלה, אשר מותאם לך אישית על ידי קוסמטיקאית מקצועית ומנוסה.
טיפול קוסמטי לכלה – טיפוח על בסיס שבועי
כחצי שנה מראש מומלץ להתחיל עם טיפול מנקה ומטהר לעור. מה זה אומר? פעם בשבוע נקי את העור באמצעות פילינג גרגירים. למחרת הקפידי למרוח מסכה מטהרת וממריצה למשך 2 דק' (אפשרי בזמן שאת מתקלחת). אם יש לך עור שמן – מרחי את המסכה המטהרת פעמיים בשבוע.
טיפול קוסמטי לכלה – טיפוח עור יומי
מלבד טיפול קוסמטי לכלה על בסיס שבועי, חשוב לטפח את העור ברמה היומיומית. הטיפול היומי כולל ניקוי עם ג'ל ניקוי, איזון העור והרגעתו במי פנים עדינים (שלא מכילים אלכוהול). מעבר לכך, מומלץ למרוח קרם עיניים וקרם לחות בהתאם לסוג העור שלך.
טיפול קוסמטי לכלה – איך נפטרים מפצעונים?
פצעונים הם תוצר נפוץ של לחץ. אם הופיעו על עורך פצעונים יש למרוח מסכת בוץ באופן נקודתי על הפצעונים, בעזרת קיסם אוזניים. את המסכה יש להשאיר על הפצע למשך חצי שעה ומיד אח"כ לשטוף. חיידקים לא יכולים להתקיים בסביבה של בוץ, מה שיעלים את הפצעונים כעבור יום יומיים. במקרה של הופעת פצעונים חשוב לא לחטט בפצע, זה עלול לגרום נזק חמור יותר.
טיפול קוסמטי לכלה – התמודדות עם "שחורים בפנים"
נדיר למצוא אנשים בלי "שחורים בפנים". ההתמודדות הטובה ביותר כנגד "שחורים בפנים" היא באמצעות פילינג קוסמטי. אם את לא מכירה את אופן השימוש בפילינג עדיף שלא תעשי על עצמך ניסויים מיותרים. טיפול קוסמטי לכלה אצל קוסמטיקאית מקצועית, כחודש לפני החתונה, יוכל לסייע לך להיפטר מכל השחורים בפנים. חשוב שזה ייעשה לפחות חודש לפני האירוע, כדי שלא יישארו סימנים בחתונה. שיהיה במזל טוב!

Leave a comment