מטשטשים את הצלקות לנצח

צלקות עור היוו מאז ומעולם את אחד המכשולים האסתטיים המשמעותיים ביותר עבור אנשים בכל הגילאים. כבר מעצם המושג צלקות עור ניתן להבין, כי מדובר למעשה בכתמים או גלדי פצעים שאינם ניתנים להעלמה. ישנם סיבות רבות להיווצרותם של צלקות עור כמו שמש, פצעי אקנה, פיגמנטציה ועוד. במקרים מסוימים, אותם צלקות עור יכולות ללוות אותנו לאורך שנים. ניתן גם להבחין בדרגות חומרה של צלקות עור ובגדלים שונים איתם יש להתמודד בצורות שונות. בשנים האחרונות, עוסקים מחקרים קוסמטיים רבים בתחום של העלמה, הסרה וטשטוש של צלקות עור, ואכן ניתן לראות חידושים מרחיקי לכת בתחום. מעבר לכך, חשוב להיות מודעים לעובדה, על פיה ככל שנקדים לפעול לטובת טשטוש צלקות עור, כך יוקל לנו.
תמיד קל יותר לשפר משמעותית צלקות טריות.

קצת אור על הנושא של צלקות עור

כאשר ברצוננו לפעול לטובת טשטוש צלקות עומדות לפנינו שתי אפשרויות מרכזיות: הראשונה היא פנייה לרופא עור ולשיטות הטיפול התרופתיות, והשנייה היא פנייה לטיפולים קוסמטיים. החיסרון המרכזי של השיטות הקונבנציונליות הוא המחיר הגבוה שלעיתים ניאלץ לשלם כמו תופעות לוואי ועוד.
כיום, טשטוש צלקות עור באמצעות השיטה החדשנית והייחודית של קרני לייזר אינפרא אדומות היא בהחלט האפשרות היעילה, המשתלמת והכדאית ביותר שאפשרית. ככלל, לא ניתן להעלים צלקות עור באופן מלא, ואחוזי ההצלחה להסרתן בשיטות שונות נעה בין 50%-70%. חשוב לדעת, כי טיפול בקרני לייזר אינפרא אדומות בלבד אינו מספיק. לטובת טשטוש צלקות עור יש להיעזר פרט לאותם טיפולי לייזר, גם במגוון של חומרים ותכשירים פעילים, כאשר על ידי מריחה שלהם על עור הפנים בכלל ועל אותם צלקות עור בפרט, נעזור להמיס את תאי העור המתים ולהעניק לעור הפנים כולו מראה צעיר, רענן ונקי יותר.
כחלק מאותה התפתחות משמעותית שנעשתה בתחום, כל אותם חומרים המיועדים לטיפול ולטשטוש צלקות עור מיוצרים מחומרים היפו – אלרגניים, ומתאימים בשל כך לכל סוגי העור ולמעשה לכל מי שחפץ בכך.
המראה האסתטי הוא רק בונוס
בסופו של דבר, אל לנו לשכוח כי אין מדובר רק במראה שלנו, אלא גם ואולי בעיקר בתחושה האישית שלנו ובביטחון העצמי. למעשה, במיוחד בקרב מתבגרים מדובר על פרמטר חשוב ביותר בעיצוב האישיות. אם נשכיל לבחור בטיפול מקצועי ונכון, אותו נקבל על ידי קוסמטיקאית רפואית מוסמכת, נוכל להבטיח כי אכן בחרנו באפשרות הטובה והמהירה ביותר, ונוודא כי צלקות עור מהן אנו סובלים יהיו רק חוויה חולפת.
תמונה של אישה

Leave a comment