שחורים בפנים – איכס!

נכון, צודקים. אם אי פעם הוצאתם שחורים בפנים ודאי כבר נוכחתם – יש להם ריח רע. אם ישבתם קרוב לפניו של אדם שהיו לו מלא שחורים בפנים – זה בטח קצת דחה אתכם. אתם לא רוצים שיראו אתכם מקרוב מלאי שחורים בפנים. בני הנעורים, בדיוק כשאתם מתעניינים ביחסים אינטימיים עם המין השני, דווקא אז צצים להם כל מיני קומדונים שחורים בפנים היפות שלכם.

אז אתם לא לבד. שחורים בפנים הם אחד מנגעי העור השכיחים ביותר. לאחד יש הרבה, לאחר יש פחות. ולא רק למתבגרים. יש בעלי שחורים בפנים מכל הגילאים, וחבל שלא כולם דואגים להסיר אותם. יש מי שחוששים מן הכאב המלווה את הוצאתם של הקומדונים השחורים העמוקים, ולכן אנשים אלה נשארים איתם למרות הפגם האסתטי, איכס! ככה מפסידים בני זוג פוטנציאליים. חשוב שתדעו כי יש דרכים להוציא את הקומדונים עם כאב מזערי בלבד.

אז איך עושים זה?

 

שחורים בפנים – טיפול עצמי
ראשית, התחילו בניקיון יסודי של הפנים. עתה רככו את העור. רכנו מול סיר של מים רותחים שאדים עולים ממנו. אם יש לכם מכשיר אדים, הרי זה משובח. עוד דרך לרכך שחורים בפנים היא לעשות פילינג ביתי מגרגרים של מלח או סוכר ומעט שמן זית. נקו היטב את הפנים מן הפילינג הזה. רחצו היטב את הידיים במים וסבון. עטפו את אצבע ימינכם ואת אצבע שמאלכם בטישיו נקי. עמדו מול מראה מוארת באור חזק. אור השמש הוא מצוין. מי שצריך משקפיים נא להרכיב. ותלחצו משני צדיו של הקומדון. חשוב להוציא אותו עד הסוף. קודם הוציאו שחורים בפנים שהם הבולטים ביותר לעין, כי ייתכן שלא תוכלו להוציא את כולם באותה הסצנה. פשוט משום שתיכף העור שוב יתייבש ולא יהיה רך מספיק להמשך העבודה ביעילות.
שחורים בפנים – טיפול על ידי קוסמטיקאית
גם אם אתם רוצים לחסוך את ההוצאה הכספית לקוסמטיקאית, לפעמים ההוצאה הזאת תחסוך לכן הרבה צרות ונזקים הנובעים מטיפול עצמי ולא ממש מקצועי. לקוסמטיקאית יש ידע כדי לאבחן את העור שלכם, להדריך אתכם כיצד לטפל בו בבית וכיצד לצמצם את התופעה של שחורים בפנים. לקוסמטיקאית יש עזרים, תכשירים ומכשירים, כדי לטפל בכם כיאות. היא תרכך את עורכם באמצעים מודרניים ועבודתה על שחורים בפנים שלכם תלוּוה בפחות כאב וגם תהיה יסודית. כמובן, תנאי המכון הם אידיאליים למניעת זיהומים ולמניעת סימנים אדומים מביצוע מרושל של העבודה העצמית על שחורים בפנים. מצאו קוסמטיקאית מוסמכת, רצוי קוסמטיקאית רפואית. אם היא נחמדה ונעימה תמצאו שהטיפול הכללי, מלבד שחורים בפנים והוצאתם, הוא גם נעים ומועיל.
תמונה של אישה

Leave a comment