טיפולי יופי לפני חתונה

טיפולי יופי לקראת חתונה 

חתונה היא אירוע משמח ומרגש. צריך להספיק המון דברים, ההתרגשות מציפה ומצטרפים לשמחה לחץ ומתח. לעתים המתח גורם לחוסר שינה או להופעתם של חצ'קונים לא רצויים בדיוק לפני הערב שבו אתם מבקשים להיראות הכי טוב שאפשר. טיפולי יופי מודרניים מציעים פתרונות לחתן, לאמא, וקודם כול לך, כלה.

טיפולי כלה בני זמננו

לפני ארבעים שנה היו טיפולי כלה כואבים וטראומטיים. הכלה הייתה צריכה לעבור מריטת שיער כואבת מפניה ומכל גופה, ולשבת שעות עם רולים וסיכות בשיער מתחת למכונת ייבוש. אז לא היה מייבש שיער (פן). הוצאת השחורים מהפנים הייתה מכאיבה. לא היה טיפול יעיל לאקנה. האיפור, השמלה – הכול היה מציק ולא נוח. מי שמע בכלל על טיפול גוף ונפש? יום כלה היה יום של עינויים. והיום?? טיפולי כלה מציעים לך פינוק מענג ומושלם, ויופי עד אין קץ.
מתי להתחיל טיפולי יופי לחתונה?
יש טיפולים סדרתיים שכדאי להתחילם כמה שבועות או חודשים לקראת חתונה, כמו הסרת שיער לצמיתות באינפרא אדום, או טיפול באקנה. יש טיפולי כלה שאפשר לעשות רק יום אחד לפני כמו שיזוף בהתזה. טיפול יופי גוף ונפש אפשר לעשות אפילו ביום החתונה.
הסרת שיער לפני חתונה
כלה בת זממנו אין שום סיבה בעולם שתסבול ולו מעט. הסרת שיער במכשיר אינפרא אדום היא יעילה לאורך זמן, לא כואבת ולא משאירה סימנים. ברוב המקרים סדרת טיפולים באינפרא מסירה את השיער לצמיתות.
טיפולי יופי קרוב לחתונה
קוסמטיקאית אחראית ומנוסה איננה משאירה סימנים אדומים על הפנים לאחר ניקוי עמוק. אדרבה, לעורך יוחדרו ויטמינים ומינרלים בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. לאִמותיהם של הכלה והחתן מוצעים טיפולי אנטי אייג'ינג – טיפולי יופי מַצעירים, נעימים ואפקטיביים ביותר. התוצאות ניכרות ותקבלו שפע של מחמאות.
טיפולי גוף ונפש לפני חתונה
טיפולי יופי לפני החתונה חייבים לכלול גם התייחסות לגוף ונפש, כדי להפיג את המתח המתלווה לאירוע הגדול.קוסמטיקאית שהיא גם מטפלת אלטרנטיבית יכולה לספק לחתן ולכלה עיסוי מרגיע, טיפול אנרגטי או טיפול רפלקסולוגי. הטיפול מפיג מתחים, משכך כאבים ותסמונות כמו PMS, משחרר חסימות ומשפר אנרגיות עד לתחושה של עילוי.
כלה וחתן – שיזוף בהתזה
גם אם הִכּרתם על חוף הים לא מומלץ שתשתזפו בימים שלפני החתונה. זה לא בריא, זה גורם לכתמים וגם מעייף. שיזוף בהתזה בטכניקה חדישה מאפשר צבע ברונזה אחיד וזוהר על פני כל העור. הצבע נשאר כמה ימים ואינו מלכלך את הבגדים.

Leave a comment