פילינג חומצות אלפא הידרוקסיות

עור הפנים של כולנו עובר מעת לעת תהליך טבעי של התחדשות. במהלך תהליך זה נושרים התאים המתים מהשכבה העליונה של העור, ותאים חדשים ובריאים יותר תופסים את מקומם.

אך ככל שעור הפנים מתבגר, גם הולך ומואט תהליך ההתחדשות של תאי העור, והתאים המתים פשוט מצטברים על פני שכבת העור העליונה. הדרך היעילה ביותר לעודד את התחדשות עור הפנים, היא באמצעות פילינג חומצות אלפא הידרוקסיות.

ללא פילינג מתאים – הצטברות התאים המתים על עור הפנים משנה את גוון העור לצהבהב, והוא הופך יבש, חסר אחידות, חסר ברק וחסר זוהר טבעי. נוסף לכך, גורמת קרינת השמש לעיבוי השכבה הקרנית של העור, ליצירת מראה מחוספס ולמרקם נוקשה מאוד ולא אסתטי של עור הפנים.

מהן חומצות אלפא הידרוקסיות ? 

כאמור, אחת משיטות הטיפול המומלצות ביותר לחידוש מראה העור היא שיטת הפילינג באמצעות חומצות האלפא הידרוקסי שנעשית אצל קוסמטיקאית. חומצות האלפא הידרוקסי גורמות להמסת הדבק הבין – תאי, שמחבר את התאים המתים זה לזה ולשכבת העור החיצונית, הקרויה "השכבה הקרנית". חומצות האלפא הידרוקסי מסירות את התאים המתים, ומטפלות בסימני הזדקנות בעור, בפיגמנטציה ובקמטים.

לאחר טיפול חומצות אלפא הידרוקסיות מופיעים תאים בריאים ורעננים ומראהו של העור הופך אחיד יותר, רך, קורן וצעיר יותר. לבד מהסרת תאי העור המתים, מעודדות חומצות האלפא הידרוקסי את העור לייצר חומצה היאלרונית המשמשת כמקור לחות טבעי ויעיל מאוד לעור.

פעולת הפילינג מתבצעת באמצעות שימוש בחומצות אלפא הידרוקסיות שונות: חומצה לקטית, חומצה גליקולית, חומצה מאלית, חומצה ציטרית וחומצה טרטרית.

שתי החומצות השכיחות ביותר בטיפולי הפילינג הן, החומצה הגליקולית והחומצה הלקטית, והן הוכחו במחקרים שונים כיעילות ביותר לטיפול בבעיות עור שונות.

במור קליניק תוכלי ליהנות מטיפולי פילינג המותאמים בדיוק לצרכיו הייחודיים של עור פנייך. אנו עושים שימוש בחומרים איכותיים בלבד, מבית ד"ר קליין.

כיצד פועלות חומצות אלפא הידרוקסיות ?

החומצות ההידרוקסיות חודרות לתוך עור הפנים, ובשל כך הן יעילות הרבה יותר ממקלפים מכאניים אחרים, כדוגמת גרגרי ניקוי, המשפיעים רק על שטחו החיצוני של העור.

החומצות גורמות לשיוף של השכבה הקרנית המעובה של העור, וכבר לאחר מספר טיפולים מושגות תוצאות מרשימות אך יש להמשיך ולטפל בעור גם לאחר שהבריא כדי לשמר את מראהו הבריא.

טיפול פילינג באמצעות החומצות איננו כולל סיכונים כלשהם, הוא נעשה בפיקוח משרד הבריאות ומטרותיו הן: לשפר את הטקסטורה ואת גוון העור, לפתוח את הנקבוביות ולאפשר לקרמים שונים להיספג טוב יותר בעור.

היתרונות של השימוש בחומצות אלפא הידרוקסי:

• שימוש בקומפלקס חומצותLCA מוביל לתוצאות טובות ביותר בטיפול בסימני הזדקנות מוקדמים של העור.

• שחרור של חומרים פעילים ואנטיאוקסידנטים. האנטיאוקסידנטים הם חומרים המצויים בצורה טבעית בסוגי מזונות שונים ותורמים להפחתה בהיווצרותם של רדיקלים חופשיים הגורמים להזדקנות העור.

• החומצה הלקטית מסייעת להגברת הלחות הטבעית של העור.

• הסרה רב שכבתית של תאים מתים.

• פילינג עמוק של שכבות העור.

• הגברה של רמות הלחות בשכבות האפידרמיס והדרמיס של העור.

• הגברה של ייצור סיבי קולגן ואלסטין בעור.

• החייאה של עור יבש ומבוגר הסובל מפגעי שמש.

• טיפול בעור בעייתי ובפצעי אקנה בעור מבוגר.

• צמצום ניכר בקמטים ובקמטוטים בעור.

בכל שאלה נוספת לגבי פילינג חומצות אלפא הידרוקסיות ולתיאום פגישה, תוכלי ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותך.

התקשרי עכשיו!!!                            יהודית 052-8705343

תמונה של אישה

Leave a comment