על הקשר שבין צלקות אקנה ובין אינפרא אדום

רבים מהסובלים מהופעה של צלקות אקנה לאחר שהאקנה כבר חלפה, כבר יודעים כי באמצעות טיפול אינפרא אדום ניתן להשיג תוצאות מרחיקות לכת, לשפר את המראה החיצוני, להרים בחזרה את המורל ואת הדימוי העצמי, ולהשיב את תחושת הביטחון שנוטה לרדת בעקבות צלקות אקנה המופיעות באיזורים שונים בגוף. אם אתם עוד לא שמעתם על הטיפול באמצעות אינפרא אדום כנגד צלקות אקנה הגיע הזמן להתעורר.

אני נמצאת ברחוב הרב שלינקה 3 נחלת יהודה, ראשון לציון 052-8705343

 

צלקות אקנה – תזכורת כואבת לעבר

צלקות אקנה מלוות לעיתים קרובות גם בסוג של צילוק נפשי, סוג של חותם המותיר את אותותיו על הנפש. החברה שלנו המעדיפה יופי ומקדשת אותו, לא מתייחסת בסלחנות אל מראה חיצוני בעל צלקות אקנה וכך אותו אדם שסבל מאקנה בעבר נותר "מסומן", וסובל לא רק מהמראה הירוד, אלא גם מהשיפוטיות החברתית הכרוכה בו.

צלקות אקנה נגרמות כאשר האקנה עצמה לא מטופלת כראוי, הן בשל הזנחה והן בשל טיפול לא מתאים. כל מי שסבל מאקנה, ולא משנה באיזו דרגת חומרה היא הופיעה, ודאי ניסה דרכים שונות לטפל בה, להעלים אותה, אולי אפילו עשה כמה טעויות בדרך, כמו למשל לנסות לטפל בפצעונים בעצמו, לפוצץ אותם לבד או אפילו לבחור לעצמו שיטת טיפול שאיננה מתבססת על אבחון רפואי מקיף. התופעה של צלקות אקנה מאפיינת לא רק בני נוער שסערת ההורמונים חלפה מעל ראשם זה עתה, אלא גם מבוגרים רבים.

אם יש לכם צלקות אקנה חשוב שתדעו כי ניתן לטפל בהן, לשפר אותן, ולהחזיר לעצמכם את התחושות הטובות. איך? באמצעות אינפרא אדום.

 

אינפרא אדום כנגד צלקות אקנה

עד היום, כל מי שסבל צלקות אקנה יכול היה ליטול תרופות או כדורים רפואיים חזקים, שלא תמיד שיפרו את המצב בצורה ארוכת טווח, ולעיתים אף הסבו נזקים והיו כרוכים בתופעות לוואי שונות. אדם בעל צלקות אקנה נדרש בעבר לדילמות שאין בהן תוצאה נחרצת או פתרון טוב.אך היום המצב הוא שונה. בזכות ההתפתחויות הטכנולוגיות עושה כיום הרפואה הקוסמטית שימוש נרחב באור אינפרא אדום למטרות שונות, ואחת מהן היא טיפול כנגד צלקות אקנה באיזורים שונים בגוף.

במהלך סדרת הטיפולים, מוקרנים על גבי צלקות אקנה קרני אור אינפרא אדום במשך זמן קצוב, וכך ניתן להחיות תאי עור מתים, שגרמו להופעת צלקות אקנה מלכתחילה, להביא לידי חידוש תאי עור, סיבי קולגן, וטשטוש של צלקות אקנה שמביא לשיפור במראה החיצוני בכללותו.

חשוב לדעת כי אין אף טיפול כיום המסוגל להעלים לחלוטין צלקות אקנה מהעור, אך ניתן בהחלט לשפר את מצבן, לטשטש ולהבהיר אותן, ולהביא לשיפור משמעותי ומרחיק לכת במצב העור כולו.

תמונה של אישה