רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


שעווה במפשעה בזמן ההיריון: כיצד ומתי בדיוק עושים זאת?

Back
דף הבית >> הסרת שיער - מכשיר חדשני >> הסרת שיער עם שעווה >> שעווה במפשעה בזמן ההיריון: כיצד ומתי בדיוק עושים זאת?


שעווה במפשעה בזמן ההיריון: כיצד ומתי בדיוק עושים זאת?

 
שאלה זו מעסיקה נשים רבות, אם כי ממעיטים לדבר עליה. בזמן ההיריון, נשים רבות דואגות למצב האסתטיקה האינטימית שלהן, וזאת כהכנה לזמן הלידה, בו יהיו אזורים אלה יהיו חשופים לעיני אנשי מקצוע רבים כרופאים, אחיות, וגניקולוגים. לצד הנשים שמעדיפות שלא להתעסק עם הסרת שיער באזור זה בחודשים האחרונים להריון, יש נשים אשר מעדיפות בכל זאת לשמור על מראה אסתטי ונקי. אין שום בעיה להמשיך ולהוריד שיער באזור המפשעות, כל עוד את עושה את זה באופן עדין וזהיר. רצוי מאוד להיעזר בקוסמטיקאית או כל אדם אחר אשר יכול לסייע לך להסיר את השיער בעדינות, באופן שלא יפגע בנימי הדם באזור.
 
כיצד מומלץ להסיר את השיער?
 
מומלץ להסתייע בידי קוסמטיקאית או אשת מקצוע, אשר יכולה לסייע לך להסיר את שיער גופך בנוחות, ביעילות, וללא כאבים או נזקים מיותרים. אחת הדרכים הנוחות ביותר, היא לעבור טיפול להסרת שיער אצל קוסמטיקאית, אשר עושה שימוש בשעווה עדינה. ישנן שעוות אשר מיוצרות במיוחד עבור האזורים האינטימיים של המפשעה, שהם ידועים כאזורים רגישים ועדינים ביותר. כמו כן, השימוש בשעווה עדיף על שימוש בגילוח, וזאת משום שהשעווה פחות גורמת לגירויים בעור.
 
היכן כדאי להסיר את שיער המפשעה בזמן ההיריון?
 
על מנת להסיר את השיער באופן נוח, יעיל ובטיחותי, עליכן לפנות למקום מקצועי ומיומן. אחד המקומות המובילים ביותר בתחום הקוסמטיקה, הינו "מכון מור", אשר מנוהל על ידי קוסמטיקאית וותיקה בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית, יהודית מור. מור יכולה לסייע לכל אחת ואחת להיפטר מהשיער באזור המפשעות, בקלות, בנוחות, ובאופן בטיחותי ביותר, כך שבמידה וגם את מחפשת מישהי שתוכל לעזור לך בהסרת השיער בזמן ההיריון- מור היא התשובה האולטימטיבית עבורך.

 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים