רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 שיטות להסרת שיער ומידת יעילותן

שיטות מתקדמות להסרת שיערשלא כמו בעבר בו נאלצנו להסתפק בשיטות מסורבלות, לא יעילות וכואבות במיוחד כדי להסיר את שיער גופנו המיותר, כדוגמת: שעווה, גילוח ואפילציה, היום קיימות בשוק הקוסמטיקה שיטות יעילות ביותר המבטיחות הסרה כמעט מוחלטת של השיער לצמיתות. הסרת שיער בקרן לייזר

בשיטת הסרת שיער בלייזר מוסר שיער הגוף באמצעות קרן אור ממוקדת ובעלת אורך גל קבוע. קרן האור החודרת אל זקיק השערה יוצרת אפקט של חום המאדה את הנוזלים בזקיק השערה ומשמיד את השורש שלה.

 

שיטת הסרת שיער בלייזר מתאימה לאזורי גוף גדולים: לאזור הגב, לאזור הרגליים, לאזור החזה או לכל אזור אחר. הסרת שיער בשיטת קרן הלייזר דורשת סידרה של טיפולים שבסופם מוסר כמעט כל שיער הגוף לצמיתות; כ-80% מהשיער נעלם לחלוטין, והשיער של הוסר נעשה חלש, דק וכמעט בלתי נראה.

עוצמתה של קרן האור בטיפול להסרת שיער בלייזר היא גבוהה באופן יחסי, מסיבה זו הטיפול כרוך בכאב קל ולעיתים אף מופיעות כוויות על העור לאחריו או סימני צריבה. הכוויות חולפות לאחר כמה שעות או לכל היותר לאחר מספר ימים אך פעמים נדירות עלול הטיפול להסתיים גם בצלקות שאינן חולפות.

לעיתים נדירות כתוצאה מאפקט החימום של הקרן חלה עליה ביצור "רדיקלים חופשיים" בגוף ממש כמו לאחר החשיפה לשמש. להימצאותם של הרדיקלים החופשיים בגוף ישנה השפעה ישירה על תהליך הזדקנותו של העור ובמקרים נדירים הם אף עלולים לגרום לסרטן העור הקרוי "מלנומה".

 

חסרון נוסף של שיטת הסרת שיער זו הוא, שאין היא מתאימה לבעלי עור כהה. בשל עוצמתה, קרן הלייזר אינה מזהה את ההבדל בין צבע העור של המטופל ובין צבע השערה והטיפול איננו אפקטיבי.

 

הטיפול באמצעות לייזר אף איננו מתאים לאנשים הסובלים מחוסר איזון הורמונאלי, לנערים ונערות שגופם עדיין נתון בתהליכי גדילה מואצים, לנשים בהריון, למי עורם רגיש מאוד ולאנשים הנוטלים תרופות חזקות המשפיעות על מצבם ההורמונאלי.הסרת שיער באמצעות מכשיר האינפרא אדום


גם מכשיר האינפרה אדום פועל באמצעות שליחת קרן אור אך שלא כמו בקרן הלייזר עוצמתה היא נמוכה בהרבה. קרן האינפרא אדום חודרת אל העור ואל זקיק השערה, מאדה את נוזלי השורש ומשמידה אותו לחלוטין.

 

גם שיטת הסרת השיער במכשיר האינפרא אדום היא טובה ביותר ויעילה; לאחר סידרה לא ארוכה של טיפולים נעלמים 80% מהשיער, והשיער שנותר על הגוף הופך דליל, חלש וכמעט לא ניתן להבחין בו.

אורך הגל של קרן האינפרא אדום הוא חלש ביותר וניתן אף לשנותו ולהתאימו לגוון העור של המטופל. מסיבה זו, יכולים אף מי שעורם כהה להסיר את שיער גופם המיותר ביעילות ובקלות יחסית. שלא כמו הטיפול בלייזר, הטיפול בקרן האינפרא אדום איננו כואב ואף אינו כרוך בכל סיכון. הטיפול מתבצע לרוב על-ידי קוסמטיקאית מנוסה בתחום ואינו מצריך, כמו בהסרת שיער בלייזר, פיקוח רפואי.

שיטה זו היא טובה ביותר ומתאימה, למעשה, לכל אדם המעוניין להסיר את שיער גופו המיותר ביעילות, ללא נטילת סיכונים מיותרים וללא הופעתן של תופעות לוואי כלשהן. 

לפרטים נוספים או להתנסות ללא התחיבות התקשרו ליהודית 052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים