רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתרשאלות ותשובות על איפור קבוע בגבות

לעיתים אנו נוטות לזלזל בחשיבותן של הגבות. עיצוב נכון של הגבות יכול להביא את כל מראה הפנים לכדי איזון אסטטי, להבליט תווי פני מחמיאים ולהצניע אזורים פחות מושכים.

איפור קבוע גבות הוא אחד הפופולאריים שבטיפולי האיפור הקבוע ולפעמים הוא נקרא גם קעקוע קוסמטי או מיקרו פיגמנטציה. התהליך מתבצע בעזרת הזרקת פיגמנט צבעוני אל השכבות העליונות של העור, לאחר חודש מיום הטיפול הצבע נספג ומתקבע בעור.

מה האפקט של טיפול איפור קבוע בגבות

איפור גבות יכול להיות אחד הדברים המחמיאים ביותר שיש.

איפור קבוע גבות יכול להוסיף מידה ניכרת של כוח סביבי לעיניים ולפתוח את הפנים כך שיש צורך בפחות מייק-אפ. בנוסף לכך איפור קבוע בגבות יכול להרים עיניים שקועות ולהוסיף תחושת גודל לעיניים קטנות. ויש אף לא מעט נשים שיעידו כי איפור קבוע בגבות חסך להן הרמת פנים כירורגית.

איך יוצרים מראה גבות אסטטי

איפור גבות מחמיא אינו תוצאה של ניחוש וטעייה. בכדי ליצור איפור גבות קבוע שיחמיא לפנים וישיג את המראה המבוקש יש צורך בידע רב בנוגע לצבעים, אסטטיקה, עיצוב צורות כמו גם הבנה מעמיקה ומעודכנת בכל מה שקשור לציוד ולשימוש בו.

רק מקום מקצועי ואיכותי יכול להציע לכן את הציוד החדשני ביותר, מטפלים מוסמכים שעברו עליו הכשרה מלאה מידי החברה היצרנית ושימוש בצבעים איכותיים. שלושת הדברים שיובילו אתך אל מראה גבות אסטטי.

איפור קבוע בגבות - פיתרון ורסטילי

הסיבות בגלל נשים רוצות איפור קבוע בגבות הן רבות ושונות והיום, תודות להתקדמות הרבה שנעשתה בתחום, איפור בגבות יכול להיענות לכל הצרכים הללו בצורה אופטימאלית.

איפור קבוע גבות מהווה פיתרון מושלם במקרים של איבוד שער כתוצאה מגנטיקה, מחלה, מריטת יתר, או טראומה נפשית. קוסמטיקאית מוכשרת ויצירתית תוכל לעבות את הגבה ולהחזיר לה את המראה הבריא והמלא. ניתן לבצע איפור קבוע בגבות גם כאשר העור סביב לגבה מקומט או מצולק והוא מתאים לגברים ונשים כאחד.

איפור גבות יכול להפוך גבות קצרות ודקות למלאות וארוכות, גבות לא סימטריות לזהות וגבות מקוטעות לאחידות ומקושתות.

כיצד מתכננים טיפולי איפור גבות

איפור קבוע בגבות הוא תהליך שלרוב לוקח בין מפגש אח או שני מפגשים בפער של שלושה או ארבע שבועות.

במפגש הראשון קווי המתאר שמגדירים את הגבה מוחדרים לעור ובמפגש השני מוחדר הצבע ומחדדים את הצורה והפרטים הקטנים. במקרים מסוימים נידרש לעיתים גם מפגש שלישי לתיקונים.

איפור גבות בשלבים יכול להקטין בצורה משמעותית ואף להעלים לחלוטין את מראה הגבה השחורה מידי ולשמור על מראה פנים טבעי במשך כל זמן הטיפול.

בנוסף לכך חשוב לזכור כי לאחר הטיפול האזור המטופל נראה אדמומי ונפוח לכן כדאי לקבוע אותו בתקופה בה תוכלי לתת לטיפול להתקבע ולאזור להגליד בנוחות.

עלות איפור קבוע בגבות הוא 1200 ש"ח וניתן לחלק הסכום עד לארבעה תשלומים בכרטיס אשראי.

התקשרי עכשיו!!!   052-8705343
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים