רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


קוסמטיקאית רפואית - מדע ויופי משולבים יד ביד

Back
דף הבית >> טיפולי פנים >> קוסמטיקאית רפואית - מדע ויופי משולבים יד ביד
קוסמטיקאית רפואית - מדע ויופי משולבים יד ביד

הבל היופי ושקר החן, אמרו חז"ל. אבל היום מי שעוסק ביופי לא עוסק בדברי הבל אלא בטכנולוגיות מתקדמות ומשופרות. הנהירה אחרי היופי והצעירות (youth ) הביאה איתה צורך בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות, שיעזרו לשפר את מראה עור הפנים. וכמו שתרופות סבתא לא עובדות בלי ידיה האמונות של סבתא,

כל טכנולוגיה היופי מסתמכת על קוסמטיקאית רפואית שתוכשר ותשתמש בה. לא כל קוסמטיקאית היא גם קוסמטיקאית רפואית, וחשוב לוודא שאתם בוחרים באשת מקצוע מוסמכת. קוסמטיקאית רפואית משתמשת בחומרים רפואיים, מאושרי משרד הבריאות, בכדי לטפל בבעיות עוד שונות. חומרים אלו הם פרא-רפואיים ורק מי שעבר הכשרה מתאימה מיומן להשתמש בהם.

יתרונות נוספים של ביקור אצל קוסמטיקאית רפואית הם:


1. אצל קוסמטיקאית רפואית תמצאו טיפולים חדשניים המבוססים על חומצות אלפא הידרוקסיות המשפרות את מירקם העור וגורמות ליצירת עור חדש. כמו כן שימוש בחומצה סיליצילית פועל על התאים, ועוזר לפתוח זקיקים סתומים בעור הפנים. חומרים אלו דורשים הכשרה ייחודית, אשר רק קוסמטיקאית רפואית עברה.

2. התאמה אישית לצרכי הלקוח או הלקוחה. בהתאם לרמת דחיפות (לדוגמא לפני ארוע), בעייתיות ספציפית בעור (כגון סבוריאה) או אנשים שעובדים בשמש שעות רבות- פיגמנטציה.

3. טכנולוגיות פורצות דרך כמו טיפולי קור שתוכלו למצוא במור קליניק, משפרים את מראה העור ומעודדים ייצור קלוגן על ידי הזרמת דם טובה יותר לעור.

4. הסרת כתמי עור מזקנה או כתמים שנובעים מהריון.

5. קוסמטיקאית רפאית, כמו זאת שיש במור קליניק, תבצע מעקב ארוך טווח ותבטיח שיפור הדרגתי עד לקבלת התוצאה הרצויה.

פעמים רבות הטיפול שנותנת קוסמטיקאית רפואית הוא בהמשך לטיפול רפואי המצב העור, או טיפול משולב במקביל לטיפול רפואי, לכן קוסמטיקאית רפואית זקוקה להכשרה רחבה יותר והבנה מסוימת במקצועות הרפואה. טיפול רשלני בעור שלכם עלול לגרום לנזק רב, ולכן חשוב לבחור קוסמטיקאית רפואית מקצועית ורבת ניסיון כמו יהודית, במור קליניק.

יהודית מורי ממור קליניק היא קוסמטיקאית רפואית ייחודית כמעט בתחומה. היא משלבת קוסמטיקה ונפש. אין ספק שסטרס הוא אחד התורמים העיקריים למאה הפנים, אם אנחנו בלחץ לתקופה ארוכה ישר "רואים עלינו". מור קליניק משלבת מקצועיות של קוסמטיקאית רפואית עם מיומנויות רפלקסולוגיה וטכניקות הרגעות אחרות.

חשוב להקפיד על טיפוח יומיומי של עור הפנים אבל זה פינוק אמיתי לקבל טיפול פנים ממישהי שהיא גם קוסמטיקאית רפואית וגם מעסה רפואית מוסמכת, שילוב שמביא להרגעות מקסימאלית.

במור קליניק מטפלים בגוף וגם נפש, קוסמטיקאית רפואית תפנק אתכם ותבטיח, שתצאו נקיים (מקומודונים) חלקים ורגועים. אז למה אתם מחכים?

כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים