רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


סוגי הסרת שיער לצמיתות


הסרת שיער היא פעולה נפוצה בכל רחבי העולם. כמות השיער הלא רצוי ורמת הבליטות שלו משתנה בצורה משמעותית מאדם לאדם אך רמת אי הנוחות זהה אצל כולם.

כיום ישנם שלושה סוגי טיפולים מובילים לביצוע הסרת שיער לצמיתות – אפילציה, טיפולי הסרת שיער בלייזר והסרת שיער באינפרא אדום חשוב לציין שהסרת השיער בכל שלושת המקרים היא תהליך מתמשך אבל בסופו של דבר ניתן להגיע לעור חלק ונקי לחלוטין משערות מיותרות.

הסרת שיער לצמיתות באפילציה

אפילציה היא היחידה שזכתה בהכרה רשמית כטכניקת הסרת שיער לצמיתות. השיטה פועלת באמצעות הריסת הזקיק ממנו גדלה השערה. הטיפול כולל החדרת גשש אל שורש השערה דרכו מועבר זרם חשמלי עדין ומדויק שהורג את התאים בשורש ומונע כל צמיחה מחודשת בעתיד.

שיטה זו של הסרת שיער לצמיתות מתאימה לשיער מיותר בפנים ובאזורים שונים בגוף אך לרוב משתמשים בה לטיפולי באזורים קטנים בפנים כיוון שאזורים גדולים או שעירים יותר דורשים מספר טיפולים גדול עם עלות מצטברת.


הטיפולים כרוכים באי נוחות מסוימת הנגרמת מחימום האזור אך התחושה חולפת במהירות. הסרת שיער לצמיתות בעזרת אפילציה דורשת מספר מבקשים מועט בדרך כלל וההשפעות ניכרות מהר.

הסרת שיער לצמיתות באינפרא אדום

הסרת שיער באינפרא אדום, הינה השיטה המומלצת להסרת שיער. נשים רבות ברחבי העולם בוחרות היום בהסרת שיער באינפרא אדום היות ושיטה זו מתאימה לכל סוגי העור, כולל עור בהיר מאוד ועור כהה במיוחד.

הסרת שיער באינפרא מתבצעת בכל חלקי הגוף, כולל אזורים גדולים כמו רגליים וחלה באזורים מצומצמים יותר. האינפרא אדום חודרת אל השערה והורסת אותה מהשורש, כך שמחזור החיים של השערה נקטע והאיזור המטופל אינו סובל עוד משיעור יתר.


איך יודעים מה מתאים?

לכול שיטת הסרת שער לצמיתות ישנם יתרונות וחסרונות, בחלקן מדובר בהוצאה כספית לא קטנה, חלקן לוקחות יותר זמן וכו'. בעת בחירת שיטת טיפול כדאי מאד לדעת משתנים כמו התקציב והזמן שאתם מוכנים להשקיע בפרויקט, לאחר מיכן מומלץ מאד לדבר עם מכרים שעבור טיפול דומה ויכולים לשתף אתכם בחוויות ובנוסף להשתדל לקרוא כמה שיותר חומר בנושא.

כשכל המידע ברשותכם תוכלו לבחור שיטת הסרת שיער לצמיתות שמתאימה לכם במסגרת הזמן והתקציב שיש לכם.
.
טיפ קטן לסיום – לאחר שהחלטתם על טיפול הסרת שיער לצמיתות בצעו מחקר שוק, השוו מחירים, בקשו המלצות ובחרו את המקום הטוב ביותר או את הקוסמטיקאית המקצועית ביותר.

ההבדל בין מטפלים מנוסים ומקצועיים לבין מטפלים חובבניים הוא ההבדל בין טיפול הסרת שיער לצמיתות שישאיר אתכם עם עור חלק כמו שאתם רוצים, לבין טיפול לא אפקטיבי עם צמיחה מחודשת.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים