רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


ניקוי עמוק להסרת שחורים

Back
דף הבית >> טיפולי פנים >> ניקוי עמוק להסרת שחורים

ניקוי עמוק להסרת שחורים

 
שחורים הם אותן נקודות שחורות על העור שאינן נקודות חן. אם אתם מנסים להוציא שחורים, אנא הבטיחו קודם שאין מדובר בנקודת חן. השחורים הם נגע הידוע בספרות הדרמטולוגית בשם קומדונים. למעשה הם אינם שחורים כלל. צבעם הוא קרם-צהבהב. רק הקצה שלהם שחור עקב התחמצנות של המלנין (חומר שנמצא בהם) עם חשיפתו לאוויר. אם לוחצים משני הצדדים שלהם, יוצא גופיף ארוך ופתלתל שצבעו קרם-צהבהב.
 
איך שחורים נוצרים?
שחורים הם מעין פקקים הנוצרים בזקיקי השערות שלנו מתוך שיבוש של תהליך ההתקרנות (החלפת תאים מתים בחיים). אם יש לכם רק קומדונים שחורים אתם ברי מזל. הם אינם מתפתחים לפצעי חלב מוגלתיים. רק הקומדונים הלבנים עלולים להתפתח לחצ'קונים.

 קראי המלצות של לקוחות

 
איפה שחורים מופיעים?
הופעתם השכיחה ביותר של שחורים היא על האף, כנפות האף ועל הסנטר. הם יכולים לצוץ על כל חלקי הפנים, כמו המצח והלחיים, וכן על הגב. לעתים יופיעו על החזה ועל הזרועות. ולעתים הם כה צפופים על האף או על הסנטר שעם לחיצה אחת משני הצדדים יצאו כמה וכמה שחורים בבת אחת.
 
למי אין שחורים?
שחורים הם הנגע הראשוני והקל ביותר של אקנה, פצעי בגרות. ולכן שכיחותם גבוהה מאוד בגיל ההתבגרות. אם בספרות המקצועית אתם נתקלים בהגדרתו של גיל ההתבגרות כארבע עשרה שנים ומעלה, אז דעו כי גיל ההתבגרות מתחיל כיום הרבה יותר מוקדם. במקצת הילדים יש מה שנקרא "התפתחות מינית מוקדמת" ואצלם תוכלו לראות קומדונים כבר מגיל שמונה-תשע. גיל ההתבגרות אינונגמר בגיל שמונה עשרה, והיווצרותם של הקומדונים יכולה להימשך שנים רבות. בגיל המעבר ובגיל הזהב ייתכן שיצוצו שחורים גדולים - אפילו מסביב לארובות העיניים.מהו ניקוי עמוק להסרת שחורים?
רצוי להגיע לביקור אצל קוסמטיקאית מקצועית, מנוסה ונחמדה. תוכלו ללמוד ממנה הרבה. היא תסביר לכם מה מצב העור שלכם ואיך לטפל בו ביעילות בבית. היא גם תעשה לכם ניקוי פנים עמוק – טיפול פנים בסיסי - שיאזן את העור שלכם ויטפח אותו כיאות. חלק חשוב בטיפול הוא ריכוך העור כדי שהוצאתם של שחורים תהיה קלה, לא מכאיבה ולא תשאיר סימנים. הריכוך נעשה באמצעות אדים או באמצעות חומר מרכך או פילינג קל. הסרת התאים המתים ופירוק החומר הבין-תאי באמצעות פילינג קל מרככת את הפקקים האלה וכך מושג ניקוי עמוק יעיל. על ניקוי עמוק להסרת שחורים אצל קוסמטיקאית כדאי לחזור מעת לעת שכן שחורים חוזרים, גם אם כמוּתם מצטמצמת מאוד עם השנים או בעקבות טיפולי פילינג.

הרב שלינקה 3 נחלת יהודה, ראשון לציון


להתיעצות התקשרו ליהודית

052-8705343
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים