רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


מטפלים בפצעים, ולא נלחמים בהם


כל אחד מאיתנו עבר בחייו של טיפול בפצעי בגרות. בשנים האחרונות הגיעה תרופת פלא בשם רואקוטן, אשר מתיימרת לשנות לנו את החיים בדרך הטיפול שלה באקנה. באופן לא כל כך מפתיע, רקוטן התגלתה כתרופה מעולה בטווח הקצר, אך כמגבלה משמעותית בטווח הארוך.

מלבד העובדה שישנה רשימה ארוכה מאוד של אנשים, אשר אסור להם ליטול רקוטן כמו נשים בהריון, סובלים מבעיות כבד ועוד – רואקוטן מגביל בצורה משמעותית את אורח החיים. רקוטן אוסר על היחשפות לשמש, שתיית אלכוהול ואפילו אכילת מאכלים מסוימים. למעשה, לפני התחלת הטיפול ונטילת רואקוטן, יש להיערך בצורה מיוחדת לתקופה בה הכדורים יימצאו בתוך הגוף. הרופאים מחייבים תפריט תזונתי מסוים הכולל תזונה משלימה לשיפור תפקוד הכבד ולמרות שהתוצאות שמספק רקוטן מרשימות, ההשלכות חמורות מאוד.

ממה מורכב רואקוטן וכיצד הוא פועל?

למעשה, רואקוטן מורכב מויטמין A. תפקידו של הויטמין הזה הוא בין היתר לצמצם את פעילות החלב בתאי העור, מה שמביא להפסקת ייצור תאי שומן על פני העור המת והפסקת האקנה. משום שאותם "חצ'קונים", כמו שנהוג לקרוא להם, הם בסך הכל תופעת לוואי של תהליך טבעי, אותו מבצע הגוף על מנת לנקות את העור משומן מיותר – רואקוטן מתערב בצורה אלימה מאוד בתופעות חיוביות.

למרות שאפשר להבין את הסלידה מאותם פצעים, ואת הרצון הרב להיפטר מהם בצורה המיידית ביותר, רואקוטן היא אינה התרופה היחידה, וודאי שלא המומלצת ביותר. עיון במחקרים קודמים ובדיקת התופעות שמייצר רואקוטן בפועל, מגלה כי החסרונות של התרופה כבר מזמן עלו על יתרונותיה. בספר האלקטרוני שהוציא מכון מור קליניק, וניתן להורדה חינם למחשבכם האישי, ניתן למצוא דוגמאות והסברים רבים לשאלה מדוע רואקוטן נחשב לתרופה מסוכנת ביותר. מלבד העובדה כי הספר סוקר מגוון רחב של סוגי אקנה, ומסביר על הטיפול בכל אחד ואחד מהם, הוא משווה בין טיפול בכדורי רקוטן לטיפול קוסמטי ארוך טווח.

האם קוסמטיקאים מתנגדים אל רואקוטן ומדוע?

יש לציין בצורה ברורה, כי מכוני קוסמטיקה אינם מכחישים את התוצאות של שימוש בכדורי רואקוטן – אלא להיפך. רופאים, פציינטים ומטפלים קוסמטיים בכל העולם מודעים לתפקוד של רואקוטן ולתוצאות המיידיות אותן הוא מספק. עם זאת, מבקשים מכוני הקוסמטיקה לשים לב גם להשלכות ארוכות הטווח. מכיוון שברוב המקרים מדובר על ציבור צעיר, רואקוטן קורץ מאוד, אך יכול גם להזיק.

תפקידם של מכוני הקוסמטיקה המורשים ושל הרופאים הוא לשים על השולחן את כל הנתונים. בספר של מכון מור קליניק ניתן למצוא לצד יתרונות ברורים של רואקוטן גם את החסרונות, שמופיעים בטווח הארוך ובצורה שאינה סלחנית. למרות שהיחס אל רואקוטן בשנים האחרונות קיבל תפנית מעט שלילית, מכון מור קליניק מציע לכל אחד שסובל מפצעי בגרות לעשות את השיקול שמתאים לו. בפועל, התוצאות מדברות בעד עצמן.

לקבלת מידע נוסף הורידו בחינם את ספר האקנה השלם של מור קליניק.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים