רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 טיפול בקמטים על עור הפנים


מדוע מופיעים קמטים על עור הפנים?

הופעתם של קמטים, קווי הבעה או קמטוטים קטנים סביב אזור העיניים, במצח, סביב הפה או אפילו קמטי צחוק היא חלק בלתי נפרד וטבעי מתהליך התבגרות של עורנו. ככול שגילנו הכרונולוגי עולה כך הופך העור לנרפה יותר, כלי דם תת עוריים ורקמות שונות נחשפים על פני העור ומתחילים להיווצר קמטים.
 

קראי המלצות של לקוחות

כחלק מתהליך ההתבגרות, תאי האלסטין האחראים על גמישות העור מאבדים מכושרם להימתח, גמישותם נפגמת והם אף עלולים להיקרע. נוסף לירידה באיכותם מואט אף קצב ייצורם. תפקודן של בלוטות הזיעה ובלוטות השומן גם הוא נפגם וגורם לאובדן מתמשך של הלחות בעור. גם יצור הקולגן, המספק תמיכה לתאי העור, הולך ופוחת עם הזמן.

בעקבות תהליכים אלה מתחיל עור הפנים להזדקן; הרקמה הקרנית,
המסייעת לשמירה על עור פנים חיוני וצעיר, מתחילה להיחלש לאט, וקמטים זעירים ההולכים ומתעמקים מופיעים באזורים בהם ישנה תנועה חוזרת של שרירי הפנים, בזוויות העיניים ומסביב השפתיים. נוסף לתהליכים אלה ישנם גם גורמים אחרים המובילים להאצת תהליך הזדקנות העור: מטען גנטי, סוג העור, אורח החיים, חשיפה ממושכת לשמש, עישון, תזונה לקויה, מתח נפשי וגורמים נוספים אחרים.

טיפולי פנים נגד קמטיםהיום ישנם טיפולי פנים קוסמטיים מגוונים שמטרתם היא לטפל בקמטים הקיימים, וגם לחדש ולרענן את עור הפנים. ישנן שיטות שונות שמטרתן העיקרית היא להשלים את החוסר הקיים בקולגן בתאי עור הפנים, כדוגמת:

שימוש בחומצה היאלורונית, הזרקה של קולגן או הזנת העור בקרמים ייחודיים. אחד מהטיפולים הוותיקים והמוכרים ביותר הוא שימוש ברטינול. הרטינול גורם להיווצרות קולגן ברקמות העור ובכך מונע הופעת קמטים עליו.

 

בשוק קיימים היום קרמים רבים המכילים רטינול בריכוזים שונים שבין 0.2% ל-0.6%. ריכוז גבוה יותר של רטינול עלול לגרום לנזקים בעור ואיננו מומלץ. לאחר השימוש ברטינול הופך עור הפנים לרגיש יותר לקרינת השמש, ולכן יש להקפיד למרוח אותו בקרם בעל מקדם הגנה גבוה לפני היציאה מהבית.

שיטה נוספת, היא טיפול פילינג בלייזר פחמן דו-חמצני. באמצעות פילינג לייזר פחמן דו-חמצני מוסרת שכבת עור דקה ונחשפת שכבה חדשה.

 

שיטה נוספת היא טיפול הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לקמטים קיימים. החומצה היאלורונית אוספת את הלחות, גורמת לעור להתחיל בייצור טבעי של לחות ואף מובילה למתיחה של העור ולייצור מחודש של קולגן. ואיך לא - הזרקת בוטוקס, שמטרתה היא להרפות את השרירים בפנים.

שלא כמו השיטות האחרות, שיטת הטיפול בקמטים באמצעות מכונת Cryo Dermie, איננה כרוכה בסיכונים, בהזרקות או בכאב מיותר ומבטיחה שיפור משמעותי במראה העור והיעלמות הקמטים.

 

מכונת Cryo Dermie פועלת בשילוב טיפול קור בטמפרטורה נמוכה של מינוס חמש מעלות עם הזנה בו זמנית של העור בחומרים קריואקטיביים. הטיפול מוביל למתיחה של העור, מגביר את יכולת הספיגה שלו ומשפר מאוד את מראהו. בתום הטיפול יראה עורכם רך, מטופח, רענן והכי חשוב – ללא קמטים.
יהודית מורי קוסמטיקאית רפואית, אני נמצאת ברחוב הרב שלינקה 3 בנחלת יהודה בראשון לציון.

 


התקשרי עכשיו!!!   052-8705343

 

 


 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים