רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 

טיפולי פנים בשיטת ד"ר דב קליין

ד"ר דב קליין הוא מבכירי הפלסטיקאים בעולם, שלימינו עומדים ניסיון רב שנים וקפדנות ידועה בטיפוליו הכירורגיים: תיקונים פלסטיים בפנים ובגוף, בהם זריקות מילוי לעיצוב הפנים. מתוך המפגש רב השנים שלו עם מטופלות ומטופלים, עם הצורך הגובר בהשארת המראה הצעיר, לעתים דווקא בלא התערבות כירורגית, פיתח ד"ר דב קליין שיטות טיפול מיוחדות לעור הפנים הישראלי ולהצערתו. לשם כך הוא אף יסד בית ספר שבו הוא מכשיר בעצמו קוסמטיקאיות עד להיותן קוסמטיקאיות רפואיות, הכשרה המאפשרת להן לתת טיפולי יופי מתקדמים ביותר המיוסדים על ידע רפואי. טיפולים אלה הם אפקטיביים במיוחד על-פי עדותם של מי שקיבלו אותם. בצד השיטות שמתווה ד"ר דב קליין, הוא העמיד לרשותן של הקוסמטיקאיות שהוא מכשיר וכן של מטופליהן - ליין של מוצרים פעיל ויעיל מאוד להצערת העור.

אנטי אייג'ינג

טיפולי הפנים בשיטת ד"ר דב קליין עושים שימוש מבוקר ונאות בחומצות אלפא הידרוקסי, בטא הידרוקסי וחומצות נוספות מן הטבע. חומצות אלה מקלפות תאי עור ומגלות תאים חיים ורעננים מתחת לתאים המתקלפים. יש טיפולים בחומצות שמבהירים כתמים ואף מעלימים אותם.

טיפולים באקנה

לאקנה נדרש פילינג מחומרים דומים (חומצות) אבל מהרכב קצת שונה. קוסמטיקאית רפואית בהכשרתו של ד"ר דב קליין יודעת לעשות שימוש מושכל בחומצות לשם הקלה משמעותית על אקנה. העור מתקלף ועימו נעלמות הבעיות האופייניות לעור של מתבגרים, לעור עם אקנה, לעור עם צלקות שלאחר אקנה וכן לעור שמן מאוד.

טיפולי פילינג

פילינג פירושו קילוף. טיפולי פילינג נעשים ברמות שונות: קל, בינוני ועמוק. הדבר תלוי בריכוז החומצות ובהרכבן ובמשך השארתן על העור. יש טיפולי פילינג שמצריכים סופשבוע בבית עד להופעתם של תאי העור חדשים. עור לאחר פילינג של ד"ר דב קליין יהיה בעל גוון אחיד ויסב למטופל/ת מראה רענן ביותר, צעיר וזוהר.

הטכניקה של ד"ר דב קליין

על פי שיטתו של ד"ר דב קליין יש חשיבות לטכניקה שבה הקוסמטיקאית משתמשת בחומרים  על עורך. לכן לאחר פעולת קילוף ברמה כזאת או אחרת יוחדרו לעורך חומרים נוגדי חמצון, חומרי לחות, ויטמינים וחומרי הזנה. הטכניקה היא של עיסוי המעודד את החומרים לחדור אל העור, משפר את זרימת הדם בפנים ומסלק רעלים מן העור. כמו כן יש סדרה של תנועות מסאז' שמחזקות את סיבי הפנים ואת שרירי הפנים עד לטונוס משופר ולמראה פנים מוּרם, צעיר ובריא, והכול ברמת ההקפדה של ד"ר דב קליין.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים