רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער מקצועית

שיעור גוף מיותר, הוא בעיה המעסיקה נשים וגברים בכל רחבי העולם מזה עשרות ומאות שנים. לצד השיטות הביתיות להסרת שיער, התפתחו בשנים האחרונות שיטות הסרת שיער מקצועיות, המבוססות על מכשירים רפואיים מתקדמים.

הסרת שיער לא מקצועית כוללת מספר שיטות:


1. גילוח - גילוח הוא למעשה הסרת שיער באמצעות תער, המועבר על-גבי העור, וחותך את השערות הבולטות מעל שטח העור. זוהי שיטה מהירה, אולם תוצאותיה זמניות בלבד והשיער ישוב לצמוח, לעתים כהה יותר ובעובי רב יותר מאשר לפני הגילוח. מעבר לכך, שיטה זו מסכנת בחתכים, פצעונים וגירוי העור.

 

2. משחות כימיות - משחות הסרת שיער כימיות נמרחות על גבי העור, ובדומה לגילוח, גורמות להסרת השיער מעל שטח פני העור. שיטה זו דומה לגילוח וכך גם חסרונותיה. לכך יש להוסיף את הסכנה לרגישות למשחות, אשר עלולה להתבטא באדמומיות ובצריבה.

 

3. שעווה - בשיטה זו נמרחת שעווה חמה על גבי העור המיועד, אשר לוכדת את השערות כאשר היא מתקשה. עם הסרתה של השעווה, נמרטות השערות מזקיקי השערה יחד איתה. זוהי שיטת הסרת שיער יעילה יותר משתי השיטות הקודמות, ובנוסף, היא אינה משפיעה על עובי השערות שיצמחו לאחר מכן, אך ביצוע לא מקצועי שלה עלול לגרום לכוויות מסוכנות.

 


לצד השיטות הביתיות, קיימות שיטות מקצועיות להסרת שיער, אשר מבטיחות יעילות גבוהה מאוד לאורך זמן והסרה של חלק ניכר מהשיער לצמיתות. שיטות אלו כוללות:

 

1. אפילציה (מחט חשמלית) – שיטת הסרת שיער ותיקה ויעילה, העושה שימוש בזרם חשמלי חלש על-מנת לפגוע בשורש השערה ולמנוע את צמיחתה בשנית. גם כיום, זוהי עדיין השיטה היחידה העשויה להביא ל-100% הצלחה והיא מומלצת גם כהשלמה לטיפולי הסרת שיער בשיטות אחרות. 


2. מכשירי לייזר – מכשירי הלייזר פועלים על עיקרון הרס שורש השערה, על-ידי ריכוז אנרגית חום, בגל המתאים לצבע השערה. הסרת שיער באמצעות מכשירי הלייזר מתאימה לבעלי עור בהיר ושיער כהה, ומצליחה להגיע ליעילות של עד כ-80% בהסרת השיער המיותר. 


3. קרן אור – מכשירים אלה, המכונים גם "אינפרא-אדום", הם מכשירי הסרת שיער מהדור החדש, המשלבים שימוש במספר אורכי גל, ולכן מתאימים גם לבעלי סוגי עור נוספים.

כדאי לנצל את הזמן לטיפולי אינפרא אדום.... התקשרי עכשיו לקביעת טיפול התנסות חינם.
מור קוסמטיקה העוגב 2 ראשון לציון ליהודית 052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים