רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר                הסרת שיער לנשים ולגברים

 
הסרת שיער היא אחד התהליכים הפופולאריים ביותר שמבוצעים על ידי קוסמטיקאיות, מכוני יופי ומכוני אסתטיקה בישראל. אידיאל היופי המערבי הנשי בעיקר, אך בשנים האחרונות גם הגברי, הוא של גוף חלק ונטול שיער. ואף באזורים בהם נותר שיער כמו הראש או אברי המין, מקפידים רבים על כמותו של השיער, על טיפוחו, על תיחומו ולעיתים גם על הסרתו, הכל בהתאם לצווי האופנה.

במאמר קצר זה נבקש להציע מספר אבחנות בסיסיות שתספקנה מידע ראשוני לנזקק לשירותי הסרת שיער. כפי שאמרנו קודם, הסרת שיער היא תהליך נפוץ ביותר בקרב נשים ובמידה פחותה גם בקרב גברים. נסקור את שתי הקטגוריות הבסיסיות ביותר של הסרת שיער ונזכיר בחטף את השיטות השונות המשתייכות לכל קטגוריה. 


        שיטות של הסרת שיער לנשים ולגברים

 
החלוקה הבסיסית של השיטות של הסרת שיער היא לשתי קבוצות. קבוצת השיטות הראשונה כוללת שיטות בהן מתבצעת הסרת שיער זמנית, שנדרש לחזור עליה מפעם לפעם משום שהשיער שב לצמוח. קבוצת השיטות השנייה כוללת שיטות בהן מתבצעת הסרת שיער לצמיתות, המסירה את השיער בטיפול אחד או בסדרת טיפולים, המונעים את צמיחתו המחודשת של השיער.

                                    הסרת שיער זמנית


השיטות בהן מתבצעת הסרת שיער זמנית הן שיטות שחלקן ניתנות לביצוע על ידי מסיר השיער בביתו הפרטי וחלקן דורשות מכון יופי וטיפוח. קיימות שיטות רבות של הסרת שיער ונמנה רק את החשובות שבהן:

• גילוח - שיטת הסרת השיער הנפוצה ביותר. משמשת הן נשים והן גברים, שרובם עמלים באופן יומיומי על גילוח פניהם בסכין גילוח או במכונת גילוח חשמלית.

• שעווה – תלישה של השיער באמצעות יריעות הטבולות בשעווה. שיטה מכאיבה למדי המתאימה לשטחים גדולים.

• מריטה - בשיטה זו נעשה שימוש בפינצטה או בחוט מגולגל לצורך עקירת השערה מן השורש. שיטה מדויקת המתאימה לאזורים קטנים.


• מכונה חשמלית להסרת שיער - פטנט מן השנים האחרונות בו נעים משטחים ועוקרים את השערה מן השורש.

                                 הסרת שיער לצמיתות


• אפילציה - שיטת להסרת שיער המתבססת על משלוח של פולסים חשמליים אל שורש השערה והשמדתו. שיטה יעילה לאזורים קטנים בעיקר.

• לייזר - העיקרון בשיטת הלייזר הוא הבדלי הצבע בין השיער לבין הגוף. קרן הלייזר מזהה את ההבדל ומשמידה את שורש השיער באמצעות גל חום. שיטה יעילה המתאימה לשטחי גוף גדולים אך דורשת מספר טיפולים.

• קרן אור - שיטה דומה ללייזר אך בה נעשה שימוש במספר אורכי גל. שיטה המתאימה גם לבעלי שיער עור כהה, שאינם יכולים לעשות שימוש בשיטת הלייזר.

 

לייעוץ ללא התחייבות התקשרו ליהודית  052-8705343

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים