רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער בשעווה – הכללים

כאשר אנו ניגשים לטיפול של הסרת שיער בשעווה, חשוב כי נשמור על כמה כללי מפתח. שמירה על כללי מפתח תעזור לטיפול של הסרת שיער בשעווה להיות יעיל יותר, נוח יותר, ואפקטיבי לזמן רב יותר.

יצוין כי הכללים של הסרת שיער בשעווה יכולים להיות רלוונטיים, הן אם אתם מבצעים הסרת שיער בשעווה בעצמכם, והן אם אתם מבצעים הסרת שיער בשעווה אצל קוסמטיקאית מוסמכת (חשוב שתהיה מקצועית!). את תשמרו על כל הכללים, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים, כי התהליך של הסרת שיער בשעווה יעבוד בצורה מושלמת – ותזכו לעור חלק לאורך זמן.
חשוב לא לנסות לסטות או לעשות אלתור חופשי. כשם שלא תרצו שבניתוח כירורגי הרופא יתחיל "לאלתר" במקום להסתמך על הספרות הרפואית, כך גם בטיפול של הסרת שיער בשעווה, שכולנו יודעים עד כמה הוא רגיש לחלקינו, חשוב למלא אחר החוקים הכתובים. העור שלכם זה לא המקום למעבדת ניסיונות.

הסרת שיער בשעווה - לייבש, לייבש, לייבש!

אחת הטעויות היותר נפוצות, שאנשים רבים מבצעים לפני הטיפול של הסרת שיער בשעווה, היא מריחת קרמים ושמנים לריכוך העור והפיכתו לשמנוני ונעים יותר למגע. רבים חושבים כי המעשה הנ"ל יגרום לעור להיות רך ונעים יותר, וכך לטיפול של הסרת שיער בשעווה להיות יעיל יותר ונוח יותר.

האמת היא שצריך לבצע את ההפך המוחלט – לגרום לייבוש מוחלט של העור. רק כך הטיפול של הסרת שיער בשעווה יכול להיות אפקטיבי ויעיל. אם העור יהיה לח מכל מיני שמנים שונים או קרמים יוקרתיים, השעווה לא תתפוס מספיק חזק את השיער, וכך תיאלצו לבצע מריטות מיותרות, ולהאריך את הטיפול של הסרת שיער בשעווה.

אם כן, חשוב לייבש את העור. אם בכל זאת ברצונכם להקל את הכאב, ניתן בהחלט לפזר טלק על האזור, כדי שהטיפול יהיה עם כאב מופחת. בכל מקרה רצוי לא להגזים בטלק, בכדי שהטיפול של הסרת שעיר בשעווה יהיה קצר ככל הניתן.

כמו כן, לפני ההסרה רצוי מאד לגרום לשפשוף קל של העור, אשר יעבור את התהליך של הסרת שיער בשעווה. שפשוף העור יגרום להפרדה בין השערות מהעור, הפרדה בין שיערה לשיערה, ובאופן כללי, יסלק שאריות של עור יבש מגופכם. הדבר הזה יקל מאד על הטיפול של הסרת שיער בשעווה, וגם כלל זה יעזור לטיפול להיות אפקטיבי יותר – וקצר יותר.

ולבסוף?

לבסוף חשוב מאד להרגיע את האזור המגורה, אבל חשוב לא "להשתגע". לאחר הביצוע של הסרת שיער בשעווה מרחו ג'ל אלוורה מרגיע על האזור והקפידו להתלבש באופן מרווח. אם תלבשו בגדים צמודים על האזור, שעבר הסרת שיער בשעווה יופיעו יותר ויותר פצעונים על האזור, אשר מגורה גם כך, ובגדים צמודים רק הזיקו לו.
אם תשמרו על כללים אלו, ועל כללים נוספים, הטיפול של הסרת שעיר בשעווה יהיה נעים, יעיל וקצר.

הסרת שיער בשעווה במור קליניק - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער בשעווה באווירה נעימה, רגועה ומפנקת במכון קוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום האסתטיקה, הטיפוח והיופי.

הסרת שיער

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים