רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער באינפרא אדום - מביאים לך לפנים


הסרת שיער באינפרא
אדום היא לא רק מנת חלקם של הידיים או הרגליים. ניתן לבצע הסרת שיער באינפרא אדום גם בשערות הפנים!
אך לפני שנתמקד בטיפול, הנה קצת רקע על איך מתבצעת הסרת שיער באינפרא אדום באופן כללי:

הסרת שיער באינפרא אדום- מי אני?


הסרת שיער באינפרא אדום התפתחה לאחר הרבה שנים של מחקר בתחום. המחקר התמקד בנתונים שנדרשים לקביעת אורך הגל ועוצמתו, בהסתמך על למידה של מבנה והרכב זקיקי השערה. כיום, בעקבות מחקרים אלו, ניתן כיום לבצע הסרת שיער באינפרא אדום באופן מדויק על פי בחירת אורכי גל מתוך הספקטרום בהתאם לסוג השיער, צבעו וצבע העור.

לאחר בחירת הספקטרום מגיע השלב המעשי: פולסים של אור נשלחים בצורה מדויקת אל עבר זקיק השערה, פעולה הגורמת לחימום השורש, ובסופו של דבר לנטרולו.

הסרת שיער באינפרא אדום בפנים - עד מתי?


שליחת הפולסים אל השערות משפיעה בצורה מדויקת על כל השערות, אשר נמצאות במצב גדילה, ובכל סשן טיפול של הסרת שיער באינפרא אדום יצטרף מחזור חדש של שערות, שרק התחילו את צמיחתן. לכן, דרושים מספר טיפולים חוזרים בכדי לכסות את כל ה"דורות" של השערות. גורם נוסף אשר ישפיע על מספר טיפולי הסרת השיער הוא מידת השיעור, וכן סוג השער והצבע ישפיעו על מספר הפעמים, שיש לחזור על הסרת שיער באינפרא אדום באותו מקום.

הסרת שיער באינפרא אדום- מקום לדאגה...?ממש לא. הסרת שיער באינפרא אדום באזור הפנים כלל אינה כואבת. נכון, הפנים הם מקום רגיש, ובוודאי שטיפול מסוג כזה יכול להיראות מאיים, אבל אין כל סיבה לדאגה. מומחים לטיפולי הסרת שיער באינפרא אדום, אשר עושים עבודה מקצועית ומוקפדת, ימקדו את הקרן לכיוון זקיק השערה בלבד, ואין חשש לגירוי ופגיעה של הרקמה מסביב. ואם אתם עדיין חוששים- משנת 2006 חובה בכל הסרת שיער באינפרא אדום באזור הפנים להשתמש במערכת קירור, שפועלת סימולטאנית לפליטת קרני האור, ועוזרת בשמירה על עור צונן ורגוע.

הסרת שיער באינפרא אדום - תכינו את עצמכם


לפני טיפול הסרת שיער באינפרא אדום באזור הפנים מומלץ לא לגרום לשינויים דרסטיים במצב העור או השערות. הימנעו משיזוף או חשיפה לשמש, וכ- 6 שבועות בטרם הטיפול אל תבצעו כל הסרת שיער זמנית תת עורית (שעווה, מריטה), בכדי להבטיח שבזמן הטיפול כל השערות יהיו במצב של צמיחה. כמו כן, לפני הטיפול יש לנקות את עור, ולגלח את האזור המיועד לטיפול. כמובן שגם אחרי הטיפול חשוב להישמר, ולהקשיב להוראות המטפל.טיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קליניק - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים