רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסיכונים הטמונים בטיפולי הסרת שיער לטווח ארוך

רוצים להסיר שיער מיותר בצורה בטוחה ויעילה?


שיטת הסרת שיער ע"י אינפרא אדום יכולה לענות על הצורך הזה שלכם. בדומה לשיטת הסרת השיער בלייזר, שיטת האינפרא אדום מסירה עד כ-80% מהשיער ומחלישה את צמיחתו של השיער הנותר באופן משמעותי. הסרת שיער בשיטת אינפרא אדום אינה כרוכה בסיכונים הקיימים בהסרת השיער באמצעות קרן לייזר. קרן האינפרא אדום גורמת לחימום השיער המיותר. האנרגיה הנוצרת בעקבות חימום זה מועברת ישירות לזקיקים, וגורמת להתאדות הנוזל של שורש השערה ולקטילתו מן היסוד.

ההבדל העיקרי בין קרן לייזר לקרן אור של אינפרא אדום נובע מאורך הגל של קרן האור. אורך הגל של קרן אינפרא אדום הוא חלש הרבה יותר מזה שבקרן הלייזר וניתן לשנותו בהתאם לצורך. בניגוד למכשור הלייזר, מכשירי אינפרא אדום מותאמים לשימושן של קוסמטיקאיות מורשות ואינם מצריכים רישיון רפואי.

הסרת שיער באמצעות קרני לייזר - סיכוניםבאמצעות שיטת הסרת שיער בלייזר מוסר השיער על-ידי חום, שמקורו בקרן אור ממוקדת. חום זה נספג בשורש השערה וכך משמיד אותה. הסרת שיער באמצעות קרן לייזר כרוכה בלא מעט סיכונים ולכן רק רופאים מורשים לבצעה. קרן הלייזר הנשלחת אל העור היא בדרגת חום גבוהה מאוד והיא עלולה להשאיר על העור סימני צריבה או אפילו כוויות.

בנוסף, פעולת החימום באמצעות קרן הלייזר גורמת להיווצרותם של "רדיקלים חופשיים". הרדיקלים החופשיים הנוצרים כתוצאה מהיחשפות לקרינה מובילים לתופעות של הזדקנות מוקדמת, ואפילו במקרים מסוימים לסרטן העור.

הטיפול בקרן לייזר אינו מתאים לבעלי עור כהה, שכן הקרן איננה מצליחה להבחין בין צבע העור לבין צבע השערה.

הסרת שיער באמצעות אינפרא אדום - סיכונים


בניגוד לטיפול בקרן הלייזר, השימוש בגלי החום אינפרא אדום הוא בטוח מאוד, אינו מצריך פיקוח רפואי, וקוסמטיקאיות מוסמכות מורשות לבצעו. מכשיר אינפרא אדום מאפשר כמעט לכל אדם, להיפטר מהשיער המיותר ביעילות וללא לקיחת סיכונים מיותרים. המכשיר המקצועי מסיר את השיער מבלי לגרום כל נזקים לעור או תופעות לוואי רציניות. תופעות לוואי אפשריות, שיכולות להיות בהסרת שיער ע"י אינפרא אדום, הן תחושות עקצוץ וגירוי מקומיות שלרוב נעלמות מיד לאחר הטיפול.

הסרת שיער בשיטת אינפרא אדום מתאימה מאד לבעלי שיער ועור כהים, שאינם מתאימים לטיפול בלייזר. גם אותם אלה הסובלים מצמיחת שיער לתוך העור יכולים למצוא מזור עם הסרת שיער באינפרא אדום. בניגוד לשיטת ההסרה בלייזר שמצריכה מספר טיפולים רב, ונמשכת לעיתים תקופות ארוכות, בשיטת הסרת שיער בשיטת אינפרא אדום מושגות תוצאות יעילות במספר טיפולים מועט למדי.

טיפול להסרת שיער באינפרא אדום
במור קליניק - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפולי אינפרא אדום במכון הקוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה הרפואית, האסתטיקה והיופי.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים