רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הורדת שיער בשיטת אינפרה אדום


הורדת שיער – ט'רנד חדש או מנהג עתיק?

מנהג הורדת שיער ממקומות שונים בגוף איננו רק אופנה מודרנית. משחר ההיסטוריה האנושית נהגו בני האדם בכל תרבויות העולם להסיר את שיער גופם מסיבות שונות - חברתיות, דתיות, אופנתיות ואפילו רפואיות. בעבר נהגו בעיקר נשים להסיר את שיערן בשיטות מסורתיות (לרוב כואבות ולא נעימות), שהמקובלות שבהן הנהוגות גם היום - הורדת שיער באמצעות שעווה או באמצעות גילוח. שינויים היסטוריים וגם תרבותיים ואף התקדמותה של הטכנולוגיה, הביאו גם גברים רבים להסיר את שיערם ולשאוף למראה חלק יותר. שיטת הורדת שיער בלייזרבאמצעות שיטה זו מוסר השיער על-ידי קרן לייזר ממוקדת. החום שנוצר על-ידי קרן האור נספג בשורש השערה ומשמיד אותה. שיטה זו מתאימה לאזורים רחבים: לרגליים, לגב, למפשעות ואפילו לחזה. הטיפול באמצעות קרן לייזר עלול להיות טיפול ממושך, שכרוך בכאב רב ובתום הטיפול נפטרים רק מ - 80% מהשיער.

בנוסף, בשל עוצמתה הגבוהה של קרן האור, הורדת שיער בשיטת הלייזר כרוכה לעיתים בסיכונים שונים:

• החום הרב של קרן הלייזר עלול במקרים מסוימים לגרום לכוויות בעור, להשאיר סימני צריבה ולעיתים אפילו צלקות. 


• תופעת לוואי נוספת של החימום על-ידי קרן הלייזר היא היווצרותם המוגברת של "רדיקלים חופשיים". הרדיקלים החופשיים נוצרים לרוב לאחר חשיפה לקרינה בעוצמה גדולה וקשורים בתופעות לא רצויות כדוגמת הזדקנות מוקדמת ובמקרים קיצוניים אף מלנומה (סרטן העור). 


• שיטת הורדת שיער באמצעות קרן לייזר אינה מתאימה למי שעורם כהה. במקרה זה, קרן האור איננה מבדילה בין צבעו של העור ובין צבעה של השערה. 


• הטיפול בקרן הלייזר אינו מתאים לנשים בהריון, לכל מי שנתון בשינויים הורמונאליים כדוגמת צעירים בגיל ההתבגרות, לבעלי עור רגיש מאוד, העלולים לפתח צלקות ולאנשים הנוטלים תרופות המשפיעות על המצב ההורמונאלי כמו ראקוטן.


הורדת שיער במכשיר אינפרה אדום

מכשיר האינפרה אדום שולח קרן אור בעוצמה חלשה יותר מזו של קרן הלייזר, המחממת את העור ואת זקיקי השערה, וגורמת לאידוי הנוזלים ולהשמדתו המוחלטת של שורש השערה.

שיטת הורדת שיער באמצעות מכשיר האינפרא אדום היא יעילה מאוד ואינה כרוכה בכאב. היא מחלישה מאוד את צמיחת השיער שלא הוסר ואף אינה כרוכה בסיכונים שונים הקיימים בשיטת הורדת שיער בקרן לייזר.

 כדאי לנצל את הזמן לטיפולי אינפרא אדום....   מור קוסמטיקה רח' העוגב 2 ראשון לציון      052-8705343   גם בשיטת האינפרה אדום נעשה, כאמור, שימוש בקרן אור, אך אורך הגל הוא חלש יותר מאורך הגל של קרן הלייזר ואף ניתן לווסתו בהתאם לעורו של המטופל. לעומת טיפול הלייזר, הטיפול באינפרה אדום נעשה על-ידי קוסמטיקאיות מורשות, הוא בטוח למדיי, ואין צורך בפיקוח רפואי כדי לבצעו.

הורדת שיער באמצעות אינפרה אדום מתאימה כמעט לכל אדם ומאפשרת היפטרות משיער הגוף המיותר ללא נטילת סיכונים וביעילות רבה. הורדת השיער מתבצעת ללא גרימת נזק לעור וללא כל תופעות לוואי.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים