רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר
אקנה בישבן- כיצד נפטרים מבעיה זו?


 
אקנה בישבן הינה תופעה נרחבת, אשר מסבה מבוכה רבה עבור נשים ונערות רבות. פצעים בעור מהווים נזק אסתטי, ואכן נשים ונערות רבות מסתירות את חלקי גופן הסובלים מבעיה זו, מחשש לחשוף את הפצעים בגופן. אין עוד צורך להמשיך ולהסתתר תחת לבוש ארוך, כשאפשר להיפטר מבעיה זו בקלות ובנוחות, תוך מספר טיפולים, בשיטת אינפרא-האדום. אינפרא אדום יכול להיות פתרון מושלם עבור כל מי שרוצה להחזיר לעצמה עור נקי, חלק, וללא פצעונים. בעזרת כמה טיפולים בשיטה זו, תוכלי גם את לחשוף בגאון את גופך, וללבוש את הבגדים שמתחשק לך ללבוש, מבלי לפחד לחשוף שום דבר.
 
מדוע מופיעים הפצעונים על הישבן?
 
אקנה בישבן הינו תופעה רווחת ביותר, אשר יכולה להתרחש בעקבות מספר גורמים, לרבות סתימתם של הזקיקים והנקבוביות בעור, כתוצאה מייצור מוגבר של חלב ושומן, כמו גם הזעה, שימוש בביגוד אשר עשוי מבדים אסתטיים שאינם מאפשרים אוורור, וגורמים גנטיים. לעיתים פצעים אלו מתחילים להופיע כתגובה לתרופה שנוטלים, כתופעת לוואי לטיפול תרופתי. במציאות הישראלית, בהתחשב בטמפרטורה החמה השוררת רוב ימות השנה, באופנה הנהוגה, ובנטייה לשבת באופן ממושך, רבים סובלים מתופעה זו, וזקוקים לטיפול.
 
שיטת האינפרא האדום
 

היא שיטה בה עושים שימוש בקרני אור בעוצמות נמוכות, על מנת לצמצם את הפצעים. בעזרת טיפול האינפרא אדום, ניתן להגיע להסרה של לפחות 80% מכלל הפצעים, וכל זאת ללא תופעות לוואי.
 
היכן כדאי לקבל את הטיפולים באינפרא אדום?
 
הטיפול באקנה בישבן הינו טיפול מורכב, ולכן רצוי שתקבלו את הטיפול מידי בעל/ת מקצוע מוסמך ומקצועי, כגון יהודית מור, אשר מנהלת את מכון "מור קוסמטיקה". מכון זה הינו אחד מהמכונים המובילים בתחום, והוא מנוהל על ידי קוסמטיקאית וותיקה, מהטובות ביותר בתחום הפרא-רפואי.
להתייעצות ללא התחייבות
052-8705343
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים