רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 איפור גבות קבועמהו איפור גבות קבוע?

הגבות שלנו מהוות מסגרת לפנים, הן אחראיות על הבעת הפנים ומהוות משקל במראה הפנים. פעמים רבות הגבות שלנו עלולות להיות א-סימטריות, דלילות או בהירות מדיי עד רמה בה כמעט ולא רואים אותן. קיימים פתרונות רבים להדגשת הגבות, אך הפתרון המהיר והנח ביותר הוא איפור גבות.

לא כולם נולדו עם גבות מושלמות ושופעות שניתן לעצבן פעם אחר פעם לפי צו האופנה. לעיתים ישנן גבות שכבר בצורתן המקורית קצרות מדיי, דלילות מדיי או בהירות מדיי, לעיתים אף נוצר נזק בגבות מעיצוב גבות חוזר, וישנם אנשים שמריטה במקומות מסויימים של הגבה יצרה קרחות במקומות מסוימים - עד כדי רמה שלא צומח שיער כלל באותן הקרחות.

איפור גבות קבוע – פיתרון יעיל ונוח

קיימות שיטות רבות לאפר גבות, אך כולן, מלבד איפור קבוע, דורשות פעולה שחוזרת על עצמה:

• עיפרון גבות - בעזרתו ניתן להדגיש את הגבה ולמלא חורים וקרחות. ישנן כמה גווני צבע בעיפרון גבות. עיפרון הגבות מכיל כמות גדולה של שעווה על מנת שיהיה עמיד לאורך זמן ולא ייזל או ימרח במהלך היום. בעת שימוש בעיפרון גבות, מומלץ להדגיש בעדינות, שכן הוא עלול ליצור מראה גס ונוקשה מידי אם מורחים ממנו יותר מדי.

• צבע גבות - השימוש בצבע לגבות דומה לשימוש בצבע שיער רגיל, אך תהליך דהייתו מהיר יותר. ניתן למצוא צבע לגבות בגוון חום או שחור ויש לערבבו עם קרם חמצן לפני השימוש. לא ניתן לשנות באמצעות צבע את מבנה הגבות ושיטה זו מתאימה רק לצורך הדגשת צבען.

• צללית - בדומה לשימוש בעיפרון, ניתן לבצע איפור גבות גם בעזרת צללית איפור בצבע חום, בגוון התואם את צבע הגבה המקורי. פיזור הצללית לאחר שימוש במייק אפ או קרם לחות ייצב את הצללית וישאיר אותה עמידה לאורך זמן.

• מסקרה לגבות - דרך נוספת לאיפור גבות היא בעזרת שימוש במסקרה שקופה. המסקרה מכילה ג'יל שמטרתו לייצב גבות פרועות שאינן צומחות בכיוון אחיד.

כאמור, כל השיטות הללו מספקות פיתרון זמני ודורשות חזרה על הפעולה. מאידך, איפור גבות קבוע הנעשה על ידי קוסמטיקאית מקצועית, יאפשר לך תוצאה ארוכת טווח.

סגנונות עיצוב גבות באיפור קבוע

כמו בכל דבר, גם בעיצוב גבות קיימת אופנה המשתנה מידי תקופה, אך מעבר לצו האופנה, הגבה צריכה להיות מותאמת גם לצורת הפנים ולא לחרוג יתר על המידה מהקו הטבעי שלה. איפור גבות קבוע באמצעות קעקוע, שאינו מתאים לקו הגבה הטבעי – עלול ליצור מראה וולגרי ולא אסטטי.

גם מבחינת צבע הקעקוע, כדאי מאוד להתאימו לצבע השיער, מה שיקנה לו מראה של גבה טבעית המחמיאה לתווי הפנים. איפור גבות קבוע דורש ידע ומקצועיות, לכן כדאי לפנות אל קוסמטיקאית מקצועית ובעלת ניסיון בתחום.

מחיר איפור קבוע לגבות הוא 1200 ש"ח וניתן לחלק עד לארבעה תשלומים

לקביעת תור לאיפור קבוע לגבות ללא כאבים ודימומים- 03-9412252 / 052-8705343


Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים